Údržbár (MaraCamping)

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Liptovský Trnovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
5,5 EUR/hod.+ samozrejmosťou príplatky v zmysle Zákonníka práce. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste manuálne a technicky zručný? Považujete sa za kutila? Baví vás opravovať veci? Dokážete si poradiť s inštaláciou vody, elektriky a drobnými stavebnými prácami? Nerobí vám problém fyzická práca? Radi sa staráte o stromy a zeleň? Nevyžadujeme vzdelanie, ale praktické skúsenosti.

Náplň práce:
- Drobné opravy zariadení a budov
- Kosenie trávy a strihanie stromčekov
- Drobné murárske práce a práca s drevom
- Maliarske práce
Pozn: Záujemca NEMUSÍ mať so všetkým skúsenosti !!

​​​​​​​www.maracamping.sk

- vďaka dobrým výsledkom možnosť postupu na vyššie pozície
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- práca v príjemnom prostredí
- možnosť ubytovania priamo v areáli Mara Camping
- stravné lístky
- produktívni pracovníci majú možnosť pokračovať v ďalších celoročných prevádzkach

Ak ste sa v našej ponuke našli, pošlite nám svoj životopis pomocou linku nižšie.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme však len uchádzačov, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie pracovnej pozície.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti SLOVAK PROPERTY GROUP a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 12 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- pracovitosť
- zručnosť v manuálnych činnostiach
- ochota
- vytrvalosť

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Weincillerová, BBA
E-mail: poslať životopis
ID: 3045600  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.