Prevádzkar MaraCamping

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

MaraCamping, Liptovský Trnovec, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
paušál + odmeny za výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujete v cestovnom ruchu a je vašim koníčkom? Hľadáte novú výzvu? Radi spôsobujete iným radosť a zážitok? Rozumiete tomu, že práca v cestovnom ruchu je služba zákazníkom? Chcete pracovať v nádhernom prostredí na jedinej pláži v Liptove? Nebojíte sa prekážok, tvrdej práce a práce s ľuďmi?

Tak potom hľadáme práve Vás.

MARA CAMPING je ubytovacie zriadenie na brehu Liptovskej Mary s najväčšou ubytovacou kapacitou v Liptove a viac ako 30 ročnou tradíciou. Patríme k najlepším Campingom na Slovensku. Majitelia majú silné odhodlanie skvalitňovať a rozširovať ponúkané služby aj naďalej a hľadajú niekoho, kto im s tým pomôže.

Náplň práce:
Hľadáme skúseného, schopného a vytrvalého človeka na pozíciu Prevádzkar ubytovacích kapacít do prevádzky Mara Camping, ktorý dokáže prevziať zodpovednosť za kvalitné ubytovanie a pobyt pre tisíce návštevníkov Campu. Máme záujem poskytovať nadštandardné služby - kvalitou a obsahom. Neponúkame prácu len na letnú sezónu, ale stálu prácu v našich ďalších celoročných novootváraných prevádzkach Koliba, Penzión, Steak house, ktoré môžete spolu vytvárať.

Činnosti:
- prevádzkovanie recepcie, ubytovacích kapacít a starostlivosť o Camping
- príprava akciových balíčkov a propagačných aktivít Campingu
- výber a zaškolenie personálu
- manažovanie personálu a spracovanie zmien
- organizácia akcií a eventov
- vypracovanie cenových ponúk pre eventy
- spisovanie, tvorba smerníc a pracovných postupov pre podriadených
- vykonávanie pravidelných inventúr
- vytváranie denných reportov a štatistík

WEB:

- možnosť poskytnutia ubytovania priamo v Mara Camping
- práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- vďaka dobrým výsledkom možnosť neustáleho odborného aj osobnostného rastu a získavanie čoraz väčšieho priestoru v pracovnej náplni
- tvorivé prostredie a moderné technológie v oblasti podnikania
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- účasť na odborných tréningoch a seminároch

Pošlite, prosím, svoju žiadosť a životopis na e-mail [email protected] a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v ubytovacích zariadeniach minimálne 2 roky (najlepšie ako prevádzkar, manažér strediska)
- samostatnosť v plánovaní a manažovaní MaraCampu
- schopnosť zastúpiť ktorúkoľvek pozíciu jeho podriadených
- vie pracovať s ubytovacím softvérom
- dodržiavať smernice a pracovné postupy
- ovláda prácu s ERP
- ovláda prácu s PC (word, excel)
- schopnosť manažovať kolektív
- vodičský preukaz
- veľmi dobrá komunikácia
- časová flexibilita (práca aj večer a cez víkendy)

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2988474  Dátum zverejnenia: 29.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: paušál + odmeny za výsledky