Asistentka predaja v predajni Kriváň

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš-Demänová
Termín nástupu
asap
700 - 800 EUR/mesiac+odmeny z predaja - ich výška závisí od výsledkov. Príplatky v zmysle Zákonníka práce. Konečná výška mzdy závisí od výsledkov a proaktívneho prístupu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi ľudí a komunikáciu s nimi?
Práca v obchode je to, čo chcete robiť?
Príjemné vystupovanie a pozitívny prístup k ľuďom sú pre Vás prirodzené?
Viete pracovať aj cez víkendy a sviatky?

A áno, tak hľadáme práve Vás!

Šikovnú, zodpovednú a usmievavú asistentku predaja, ktorú baví pracovať v obchode s produktami vysokej kvality.

web: www.demanovarezort.sk

Toto bude Vaša náplň práce:
- Predaj v špecializovanej predajni tradičných slovenských výrobkov ( mliečne
výrobky, mäsové výrobky, medovina, slovenské víno, pivo... )
- Čerstvo upečený chlieb, pečivo a koláče
- Príjem a vykladanie tovaru
- Denná kontrola hygieny a záruk tovaru
- Obsluha kávovaru
- Sanitácia celej predajne podľa mesačného plánu
- Práca s registračnou pokladňou

- práca v jedinečnej predajni na Slovensku
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- po osvedčení možnosť dlhodobej spolupráce

Informácie o výberovom konaní

Práca je vhodná aj pre absolventov.
Zaškolíme, vysvetlíme, pomôžeme pri zapracovaní.
Ak Vás naša ponuka oslovila, dajte nám o sebe vedieť zaslaním životopisu na adresu: [email protected]
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie tejto pozície.
Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Slovak Property Group a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Obchod a služby

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť práce s potravinami - výhodou
- Zdravotný preukaz
- Základná znalosť práce s registračnou pokladňou
je podmienkou
- Komunikatívnosť, vytrvalosť, zvládanie stresu
- Radosť z predaja a poriadkumilovnosť

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2628488  Dátum zverejnenia: 14.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac