Chyžná v Mara Campingu

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

ATC Liptovský Trnovec - MARA Camping, Liptovský Mikuláš, Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi čistotu a poriadok?
Teší vás pekné a upravené prostredie, ktoré je výsledkom vašej práce? Máte nasledujúce vlastnosti?
- Poriadkumilovnosť
- Pracovitosť

Toto bude Vaša náplň práce:
- Udržiavanie čistoty a poriadku v autokempingu
- Práca pridelená priamym nadriadeným
- Poskytovanie informácií návštevníkom kempu
- Dodržiavanie interných pravidiel v prevádzke

- Práca v prekrásnom prírodnom prostredí pri Liptovskej Mare.
- Po osvedčení - možnosť dlhodobej spolupráce.

Pošlite, prosím, svoju žiadosť a životopis na e-mail komunikacia@spg.sk a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie tejto pozície.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a
Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ochota a prirodzená snaha pomôcť
- Vytrvalosť

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí. Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Adresa spoločnosti

SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s.
Roveň 215
033 01 Podtureň

Kontakt

ID: 2409629   Dátum zverejnenia: 8.8.2017