Čašník/čka

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na základe presne stanovených podmienok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytvorenie skvelej dovolenkovej atmosféry
Obsluha hostí autocampingu
Príprava objednávok
Práca s registračnou pokladnicou
Udržiavanie čistoty a hygieny
Úsmev a ochota pomôcť

Sme skvelý tím ľudí, ktorých baví práca. Naše heslo je "Práca hrou".
Ponúkame veľmi pestrú a zaujímavú prácu, pretože sme zameraní na vytváranie pohody a dobrej nálady pre našich hostí, eventy, oslavy, grilovačky, koncerty, kultúrne akcie, firemné prezentácie, svadby či team building.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie tejto pozície.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Rád by si pracoval v nádhernom letovisku pri Liptovskej Mare, kde to žije?
Si pracovitý, rád dosahuješ dobré výsledky, si zodpovedný - tak pošli cv a dohodneme sa :)
Študenti a absolventi hotelovej akadémie - výhodou!

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1996676  Dátum zverejnenia: 15.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na základe presne stanovených podmienok