Letná brigáda - Recepčný/á

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Liptovský Trnovec, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rezervácia (booking), práca s ubytovacím SW - check in a check out hostí
- vyplnenie dotazníka s hosťami
- vydanie a registrácia náramkov odovzdaných hosťom
- obsluha video vrátnika
- práca s hotovosťou a platobným terminálom
- pravidelná kontrola úhrady ubytovania u ubytovaných hostí
- každodenná uzávierka pokladne a odovzdanie tržby
- aktívny marketing
- poskytovanie informácií
- predaj darčekových, propagačných predmetov, športovísk a športového materiálu
- pravidelné vykonávanie inventúry doplnkového a darčekového sortimentu
- participácia na vylepšovaní procesov

Práca v nádhernom prírodnom prostredí, plážového kúpaliska vodnej priehrady Liptovská Mara.

Do nášho tímu hľadáme ľudí, ktorí vedia aká dôležitá je spokojnosť zákazníkov, odbornosť, ochota poradiť, čistota a poriadok, kdekoľvek kde sa nachádzame - vytvára to príjemnú atmosféru; a takéto miesto radi doporučíme svojej rodine i priateľom :)
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie tejto pozície.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výborná odborná pripravenosť overená referenciami
Znalosť hotelového systému HOREC podmienkou!!!
Práca je zároveň vaším koníčkom
Skvelá a etická komunikácia
Príjemné vystupovanie a upravený vzhľad
Zmysel pre zodpovednosť a pre poriadok
Samostatnosť overené skúsenosťami
Flexibilnosť (práca podľa potreby aj cez sviatky, víkendy, mimo pracovnú dobu)
Schopnosť získať porozumenie
Lojálnosť k spoločnosti

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí. Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Roveň 215
033 01 Podtureň
ID: 1678238   Dátum zverejnenia: 30.6.2016