Zámočník

Slovak Partner s.r.o.

Miesto práce
Stupava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
05.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 10 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Slovak partner s.r.o. hľadá zámočníkov, mechanikov na montáž výrobnej linky v Bratislave. Náplň práce je osádzanie konzol, robotov a montáž všetkých mechanických častí linky na výrobu karosérií. Plat 8- 10 EUR/h. Tel.kontakt +421 915 401 345 Email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zámočník, mechaniík

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, Zodpovednosť, Flexibilita,

Sme firma zaoberajúca sa montovaním a nastavovaním mechanických častí výrobných liniek v zahraničí, ďalej zámočnícke a potrubárske práce. Práca pre montérovmechanikov, zámočníkov a potrubárov.
ID: 1650301  Dátum zverejnenia: 1.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 - 10 EUR/hodina