Kuriér - Pezinok / Senec

Miesto práce
Pezinok
Ponúkaný plat (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacfakturácia podľa výkonu a schopností kuriéra
Termín nástupu
dohodou
Druh pracovného pomeru
živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu kuriérov Slovak Parcel Service hľadáme posily na doručovanie zásielok do okresu Pezinok a do okresu Senec (nakládka na depe v Pezinku). Pracovať budeš od pondelka do piatka a auto so všetkými potrebnými nástrojmi Ti zabezpečíme. Tvojou úlohou bude:

  • doručovanie a vyzdvihovanie listových a balíkových zásielok
  • komunikácia so zákazníkmi
  • vedenie sprievodnej dokumentácie k zásielkam

Výhody práce u nás:
  • práca na živnosť pod značkou stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • fakturácia podľa výkonu, finančné ohodnotenie je závislé od počtu doručených a vyzdvihnutých zásielok
  • firemná uniforma
  • firemný mobilný telefón
  • podpora kolegov pri zaškolení
  • stabilný a priateľský kolektív
  • dlhodobá perspektíva stabilnej práce
  • práca len počas pracovných dní

Vážime si záujem všetkých uchádzačov, avšak iba vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

  • vodičský preukaz (B)
  • stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • chuť pracovať, orientačný zmysel v teréne
  • zodpovedné a spoľahlivé jednanie
  • organizačné schopnosti
  • profesionálna komunikácia a príjemné vystupovanie
  • bezúhonnosť
  • skúsenosť s prácou kuriéra výhodou

Spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. pôsobí na trhu expresných kuriérskych služieb od roku 1992. Už 30 rokov na Slovensku spolupracuje s americkou prepravnou spoločnosťou United Parcel Service (UPS). Od roku 2002 je majiteľom spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. rakúska spoločnosť Post International Beteiligungs GmbH. Slovak Parcel Service s.r.o. disponuje modernou logistickou sieťou, ktorú tvorí 27 regionálnych pobočiek a doručovateľský vozový park, ktorý predstavuje viac ako 700 kuriérskych vozidiel. Spolu so sesterskou spoločnosťou Express One Slovakia s.r.o. je Slovak Parcel Service s.r.o. najväčším súkromným prepravcom expresných zásielok v SR.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adam Polakovič
E-mail: poslať životopis
Mgr. Adam Polakovič HR Specialist
ID: 4656234  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac