Manipulant - kuriér pre servisné stredisko Liptovský Mikuláš

Ponúkaný plat (brutto): Platové podmienky budú oznámené vybranému uchádzačovi
Termín nástupu: asap
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • triedenie zásielok
  • manipulácia so zásielkami a doručovanie balíkov pre klientov SPS,s.r.o,
  • komunikácia so zákazníkmi,
  • doručovanie a vyzdvihovanie listových a balíkových zásielok,
  • vedenie sprievodnej dokumentácie k zásielkam,
  • podieľanie sa na nakladaní a vykladaní zásielok s dôrazom na ich bezpečné uloženie
  • prijímanie a vydávanie hotovosti za doručené zásielky.

Iné výhody

  • práca pre stabilnú spoločnost,
  • fakturácia podľa výkonu,
  • dynamický kolektív.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

  • vodičský preukaz sk. B a vyššie
  • psychotesty výhodou, nie je podmienka
  • organizačné zručnosti,
  • orientačný zmysel,
  • zodpovednosť a spoľahlivosť,
  • bezúhonnosť podmienkou,
  • komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie,
  • predchádzajúce skúsenosti s doručovaním vítané.

Expresná doručovateľská služba s medzinárodnou pôsobnosťou

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Doprava, logistika

Žiadosti spolu s pracovným životopisom zasielajte e-mailom na uvedenú adresu s označením názvu pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate. Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti budú telefonicky, resp. e-mailom pozvaní na osobný pohovor. Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov.

Slovak Parcel Service, s.r.o., Authorised Service Contractor for UPS
Senecka cesta 1
900 28 Ivanka pri Dunaji
ID: 2827070   Dátum zverejnenia: 25.11.2016