Finančný účtovník

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Logistické centrum Ivanka pri Dunaji
Ponúkaný plat (brutto): platové podmienky budú oznámené vybranému uchádzačovi
Termín nástupu: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vedenie podvojného účtovníctva (okrem miezd)
  • spracovanie bankových výpisov, došlých faktúr
  • sledovanie saldokonta dodávateľov a odberateľov

Iné výhody

  • práca v renomovanej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomicé

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

  • prax v oblasti podvojného účtovníctva výhodou
  • znalosť príslušných právnych noriem
  • všeobecný prehľad v daňových zákonoch
  • precíznosť, presnosť, vzťah k číslam
  • komunikatívnosť, logické myslenie
  • schopnosť a chuť na sebe pracovať
  • plné pracovné nasadenie
  • znalosť práce v SAP modul FI výhodou
  • znalosť AJ alebo NJ výhodou

Expresná doručovateľská služba s medzinárodnou pôsobnosťou

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Doprava, logistika

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte e-mailom na uvedenú adresu s vyznačením pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.
Zaslaním svojho životopisu nám dávate súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov.

Slovak Parcel Service, s.r.o., Authorised Service Contractor for UPS
Senecka cesta 1
900 28 Ivanka pri Dunaji
ID: 2826020   Dátum zverejnenia: 24.11.2016