Referent zákazníckeho servisu - zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji, Senecká cesta 1, okres Senec
Ponúkaný plat (brutto)
platové podmienky budú oznámené vybranému uchádzačovi
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vyhľadávanie zásielok v internom softvéri a následné dohodnutie doručenia
  • evidencia a realizácia spätných prepráv odmietnutých zásielok
  • riešenie zásielok v inventúre
  • vkladanie dát do databázy
  • komunikácia so zákazníkmi

  • pracovné miesto v renomovanej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • zaujímavá práca v mladom dynamickom kolektíve
  • odborné zaškolenie
  • pozíciu obsadzujeme pre našu sesterskú spoločnosť IN TIME
  • zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky

Žiadosti spolu s pracovným životopisom zasielajte e-mailom vo formáte Word.doc na adresu recruitment s referenčným označením pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybratí uchádzači budú telefonicky, resp. e - mailom pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • príjemné vystupovanie a kultivovaný prejav
  • silná orientácia na zákazníka
  • profesionálny a zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam
  • entuziastická povaha so živým záujmom o prácu a dianie vo firme

Spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. pôsobí na trhu expresných kuriérskych služieb od roku 1992. Už 30 rokov na Slovensku spolupracuje s americkou prepravnou spoločnosťou United Parcel Service (UPS). Od roku 2002 je majiteľom spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. rakúska spoločnosť Post International Beteiligungs GmbH. Slovak Parcel Service s.r.o. disponuje modernou logistickou sieťou, ktorú tvorí 27 regionálnych pobočiek a doručovateľský vozový park, ktorý predstavuje viac ako 700 kuriérskych vozidiel. Spolu so sesterskou spoločnosťou Express One Slovakia s.r.o. je Slovak Parcel Service s.r.o. najväčším súkromným prepravcom expresných zásielok v SR.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adam Polakovič
E-mail: poslať životopis
ID: 2698315  Dátum zverejnenia: 22.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky budú oznámené vybranému uchádzačovi