Absolventská prax v zmysle § 51 zákona č. 5/2004 Z.z.o služ. zamest. (Administratívny pracovník)

SLOVAK NATURE s.r.o.

Miesto práce
Poštová 8, Košice
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
príspevok vypláca ÚPSVaR mesačne vo výške sumy život.minima

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-bežné administratívne práce
-vybavovanie objednávok, e-mailov, telefonátov
-evidencia prijatej a odoslanej korešpondencie
-skladová evidencia
-nahadzovanie denných evidencií a ich uloženie do šanónov
-príprava podkladov pre fakturáciu

Získanie potrebnej praxe pre budúce uplatnenie alebo možnosť zamestnania sa v spoločnosti na TPP.

Uchádzač musí byť absolventom školy do 26 rokov, vedený v evidencii ako uchádzač o voľné pracovné miesto na ÚPSVaR min. tri mesiace. Ak nespĺňate túto požiadavku, nemôžete vykonávať absolventskú prax. Viac informácií získate priamo na ÚPSVaR u Vášho sprostredkovateľa, ku ktorému sa chodievate hlásiť.
Podmienky pre uchádzača:
- vek menej ako 26 rokov
- nemal ešte pravidelne platené zamestnanie
- v evidencii ÚP najmenej 1 mesiac
- ešte nevykonával absolventskú prax

Životopisy prosím zasielať na [email protected]

Uchádzači, ktorí nespĺňajú výberové kritériá nebudú kontaktovaní.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, precíznosť, dôslednosť

SLOVAK NATURE s.r.o je slovenská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou produktov v potravinovom priemysle pod značkou "Sladký Košík". V rámci svojho portfólia ponúka najmä sortiment domácich, ručne vyrobených lekvárov a sirupov bez chemických konzervantov a umelých dochucovadiel, ale aj doplnkové produkty akými sú sušené bylinky, horský med, či sušený včelí peľ. Všetky výrobky sú vyrobené na Slovensku a sú určené pre zákazníkov, ktorí vedia oceniť chuť poctivých lekvárov, nátierok, či sirupov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2278920  Dátum zverejnenia: 7.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: príspevok vypláca ÚPSVaR mesačne vo výške sumy život.minima