Marketing manažér

Slovak Marketing Research s.r.o.

Miesto práce
Železničiarska 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Udržiavať kontakt s klientmi a aktívne vyhľadávať a získavať nových
Vyhotovovať analýzy trhu a robiť prieskumy spojené s marketingom
Zúčastňovať sa na stretnutiach so súčasnými , potencionálnymi a budúcimi klientmi
Pracovať pre rozvoj a dobrý image firmy
Viesť školenia

Práca v organizácii, ktorá oceňuje potenciál svojich zamestnancov
Konkurečné odmeňovanie
Príjemné pracovné prostredie
Dynamická práca, výzvy a možnosť profesného rozvoja
Školenie v oblasti zahraničného obchodu
Slobodu myslenia a konania

Požadujeme prax v investičnej sfére, investičného sprostredkovania a finančníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vyššie ekonomické, alebo iné adekvátne vzdelanie vhodné pre pracovnú pozíciu

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Úspešný kandidát je ambiciózny človek, ktorý:
Chce rozvíjať svoje schopnosti a vedomosti
Je zodpovedný a systematický vo svojej práci
Má vynikajúce komunikačné a prezentačné chopnosti
Prejavuje iniciatívu a tvorivý prístup
Vie samostatne plánovať a organizovať svoju prácu
Má proaktívne a analytické myslenie
Hľadá možnosť uplatnenia a sebarealizácie
Vie pracovať rovnako dobre samostatne ako aj v kolektíve

Slovak Marketing Research s.r.o je mladá a rýchlo rastúca spoločnosť , ktorá pracuje s najväčšími finančnými inštitúciami vo svete, prevažne v USA.
ID: 1993712  Dátum zverejnenia: 27.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 EUR/mesiac