Vodič autobusu Slovak Lines-osobitná doprava Záhorie (s možnosťou bezplatného ubytovania)

Slovak Lines

Miesto práce
Záhorie
Termín nástupu
ihneď,príp. dohodou
od 1.100€/ mes. + mzdové príplatky (za prácu nadčas, vo sviatok, v noci, v sobotu, v nedeľu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava osôb v zmluvnej doprave,
- základná starostlivosť o čistotu a bežná údržba a drobné opravy zvereného vozidla.

- stabilná a perspektívna práca na plný úväzok v ambicióznej spoločnosti
- zamestnanecké cestovné výhody, aj pre rodinných príslušníkov,
- jubilejné a vernostné odmeny, odmeny za beznehodovosť,
- cestovné náhrady (diéty) plne v zmysle platnej legislatívy,
- kvalitný vozový park,
- možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rastu,
-pracovisko situované na Záhorí,
- možnosť bezplatného ubytovania.

Bližšie informácie o pracovnom mieste Vám radi poskytneme na tel.č. 0905 203 956 . Žiadosti o prijatie do zamestnania prosíme zasielať e-mailom, alebo písomne na korešpondenčnú adresu našej spoločnosti: Bottova 7, 851 09 Bratislava. Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

D

- vek min. 24 rokov,
- slušné a zdvorilé vystupovanie,
- ochota dobre vychádzať s cestujúcimi,
- profesionálny prístup k práci,
- odborná spôsobilosť (kvalifikačná karta vodiča),
- zdravotná a psychická spôsobilosť.

Slovak Lines je jeden z najvýznamnejších poskytovateľov verejnej autobusovej dopravy na Slovensku. Vykonávame pravidelnú, príležitostnú a osobitnú dopravu. Zároveň už vyše 50 rokov prevádzkujeme medzinárodnú autobusovú linku Bratislava – Viedeň, v rámci ktorej obsluhujeme aj viedenské letisko Schwechat.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3096783  Dátum zverejnenia: 17.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.100€/ mes. + mzdové príplatky (za prácu nadčas, vo sviatok, v noci, v sobotu, v nedeľu)