Vodič autobusu Slovak Lines - regionálna doprava

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): primerané a stabilné finančné ohodnotenie
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-preprava a poskytovanie služieb cestujúcej verejnosti v rámci prímestských liniek v Bratislavskom kraji;
-základná starostlivosť o čistotu a bežná údržba a drobné opravy zvereného vozidla.

Iné výhody

- stabilizačný finančný príspevok 1350 € vodičom vlastniacim VP sk "D"
- zamestnanecké cestovné výhody, aj pre rodinných príslušníkov
- stabilná a perspektívna práca na plný úväzok v ambicióznej spoločnosti
- kvalitný vozový park
- odmeny za jazdu bez nehody,za úsporu nafty, pri životnom a pracovnom jubileu
- cestovné náhrady (diéty) a mzdové príplatky plne v zmysle platnej legislatívy,
- uniforma pre vodičov

Možnosť bezplatného rozšírenia vodičského oprávnenia z B/C na sk. D a získanie kvalifikačnej karty vodiča.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, D

- slušné a zdvorilé vystupovanie
- ochota dobre vychádzať s cestujúcimi
- profesionálny prístup k práci
- občianska a dopravná bezúhonnosť preukázaná výpisom z registra trestov a evidenčnou kartou vodiča
- odborná, zdravotná a psychická spôsobilosť.

Významná slovenská spoločnosť s činnosťou zameranou na autobusovú dopravu.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Doprava, logistika

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informácie o pracovnom mieste Vám radi poskytneme
v pracovné dni do 18,oo hod. na tel.č. 0908714281 (p.Bartalos) alebo 0905203944 (p. Jendek), príp. 02/55640182 (per.-mzd.referát: v pracovné dni do 15,oo hod.).

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Žiadosti spolu so životopisom možno zasielať e-mailom alebo poštou na adresu našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor.

Adresa spoločnosti

Slovak Lines, a.s.
Mlynské nivy 31
821 09 Bratislava

Kontakt

O SPOLOČNOSTI:

Slovak Lines, a. s. je jeden z najvýznamnejších poskytovateľov verejnej autobusovej dopravy (mimo MHD) na Slovensku.

Je progresívnou a moderne riadenou spoločnosťou. Čerpá z bohatej histórie siahajúcej až do roku 1949 ku vzniku ČSAD, n. p., avšak sleduje všetky moderné trendy v autobusovej doprave a dôsledne ich aplikuje vo svojej každodennej práci.

V uplynulých rokoch spoločnosť uskutočnila množstvo zásadných zmien. Významným symbolom týchto zmien bola zmena obchodného mena spoločnosti v roku 2007 z SAD Bratislava, a. s. na Slovak Lines, a. s.

Slovak Lines zabezpečuje pravidelnú dopravu (prímestskú, diaľkovú, medzinárodnú), zmluvnú ...

Viac info >>
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1433803   Dátum zverejnenia: 15.11.2016