Stolár - údržbár

Slovak Lines Služby,a.s.

Miesto práce
Mlynské nivy 31, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
primerané a stabilné finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

stolárske a jednoduché zámočnícke a údržbárske práce

- práca v zabehnutom kolektíve
- zamestnanecké cestovné výhody, aj pre rodinných príslušníkov
- 37,5 hod. pracovný týždeň, jednozmenná prevádzka (od 7:00 -15:00)
- závodné stravovanie (gastrolístky)
- pracovisko situované v širšom centre Bratislavy

Žiadosti o prijatie do zamestnania spolu so štruktúrovaným životopisom prosíme zasielať e-mailom alebo písomne na korešpondenčnú adresu našej spoločnosti: Rožňavská 2, P.O.BOX 35, 820 04 Bratislava 24. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.
V prípade záujmu bližšie informácie o pracovnej pozícii poskytne p. Mokrý na č.tel.0905 203 982 . Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

stolár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť

poskytovanie obchodných, finančných, ekonomických, právnych služieb,služieb v oblasti informačných technológií a v oblasti údržby a správy budov a zariadení

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Mlynské nivy 31
82109 Bratislava
ID: 2241952   Dátum zverejnenia: 20.9.2016