Dielenský majster

Slovak Lines

Miesto práce
Bratislava, Rožňavská 2
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
primerané a stabilné mzdové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie údržby a opráv autobusov a ostatných vozidiel a mechanizmov
- zodpovednosť za dodržiavanie technológie opráv a kvality vykonávaných opráv
- vedenie a efektívne využívanie tímu opravárov a technologického vybavenia
- vedenie predpísanej evidencie spojenej s prevádzkou a opravami vozidiel

- práca v ambicióznej spoločnosti a v zabehnutom kolektíve
- možnosť odborného rastu formou školení
- zamestnanecké cestovné výhody, aj pre rodinných príslušníkov
- 37,5 hod. pracovný týždeň, jednozmenná prevádzka
- stravné lístky (gastrolístky)v hodnote 4€/ks
- bezplatné pracovné ošatenie

V prípade záujmu bližšie informácie o pracovnom mieste poskytne p. Rabel, č.tel. 0905 868 134. Žiadosti o prijatie do zamestnania spolu s profesijným životopisom prosíme zasielať e-mailom alebo písomne na korešpondenčnú adresu našej spoločnosti: Rožňavská 2, P.O.BOX 35, 820 04 Bratislava 24. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

mechanik-opravár CMV

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- profesionálny prístup k práci, spoľahlivosť, lojálnosť
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- po zapracovaní schopnosť samostatnej práce vo vedení kolektívu
- VP sk. B,C vítaný
- skúsenosti a znalosti nadobudnuté pri riadení opráv a pri opravách autobusov alebo nákladných vozidiel vítané

Slovak Lines je jeden z najvýznamnejších poskytovateľov verejnej autobusovej dopravy na Slovensku. Vykonávame pravidelnú, príležitostnú a osobitnú dopravu. Zároveň už vyše 50 rokov prevádzkujeme medzinárodnú autobusovú linku Bratislava – Viedeň, v rámci ktorej obsluhujeme aj viedenské letisko Schwechat.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2269820  Dátum zverejnenia: 22.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: primerané a stabilné mzdové ohodnotenie