Zástupca vedúceho strediska colných služieb

SLOVAK INTERCARGO, s.r.o.

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie colných služieb vyplývajúcich z mandátnych zmlúv a globálnych kontraktov
- vyhotovovanie dokumentov podľa platných colných predpisov
- spolupráca s colným úradom v rámci colného konania
- zastupovanie vedúceho strediska počas jeho neprítomnosti

V zaslanom životopise musí byť súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- znalosti colnej problematiky sú vítané, nie sú však podmienkou

SLOVAK INTERCARGO, s.r.o. je významná spoločnosť, ktorá už viac ako 25 rokov poskytuje komplexné colno-deklaračné a zasielateľské služby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2576384  Dátum zverejnenia: 25.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou