Chyžná v hosteli

Slovak Hostel, s.r.o.

Miesto práce
Špitálska 35, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie izieb, spoločných priestorov a sociálnych zariadení v Patio hosteli Bratislava.

Stravné lístky v hodnote 4 eur / deň

Hľadáme chyžnú na upratovacie práce v hosteli, pracovný čas 4,5 - 5 hodín denne. Ranné aj poobedné smeny. V prípade záujmu prosím napísať žiadosť na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Spoľahlivosť, flexibilita

Patio hostel poskytuje príjemné ubytovanie za rozumnú cenu, priamo v centre Bratislavy. Naši hostia sú prevažne mladí turisti z celého sveta. Okrem iného im ponúkame možnosť oddýchnuť si v našej záhrade, spoločenskej miestnosti, alebo bare. Pri príprave vlastného jedla môžu hostia taktiež využiť jednu z našich kuchyniek. Našim cieľom je neustále zvyšovanie kvality poskytovaných služieb. Hostel je otvorený 20 rokov. Bližšie info na www.patiohostel.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2619840  Dátum zverejnenia: 18.4.2017