Krupiérka

Slovak Games, s. r. o.

Miesto práce
Valchovnícka 21, Komárno
Termín nástupu
01.05.2024
1 250 EUR/mesiacPlatové podmienky (brutto): Skúšobná doba Denná Po - Pia 5,138 €/hod So - 7,293 €/hod Ne - 9,448 €/hod Nočná Po - Pia 6,862 €/hod So - 9,017 €/hod Ne - 11,172 €/hod Po uplynutí skúšobnej doby do 1 roku Denná Po - Pia 5,15 €/hod So - 7,305 €/hod Ne - 9,46 €/hod Nočná Po - Pia 6,874 €/hod So - 9,029 €/hod Ne - 11,184 €/hod Po uplynutí 1. roku pracovného pomeru Denná Po - Pia 5,27 €/hod So - 7,425 €/hod Ne - 9,58 €/hod Nočná Po - Pia 6,994 €/hod So - 9,149 €/hod Ne - 11,304 €/hod + možnosť získať finančné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov

- obsluha videoloterijných automatov

- práca s hotovosťou

- práca na smeny aj v nočných hodinách

- práca v mladom kolektíve

- pracovná uniforma (šaty)

- príspevok na stravné

- kompletné zaškolenie na pracovnú pozíciu

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti s výrazným podielom na tuzemskom trhu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegyne do trvalého pracovného pomeru v mladom kolektíve do našej prevádzky v Komárne. Požadujeme od uchádzačov zmysel pre prácu a zodpovednosť, ochotu pracovať v tíme s ľuďmi.
Podmienka je zasielať životopis s FOTOGRAFIOU!

Dynamicky sa rozvíjajúca medzinárodná spoločnosť s výrazným podielom na tuzemskom trhu v oblasti hazardných hier. Práca v mladom kolektíve.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Klučiarová
E-mail: poslať životopis
ID: 4787386  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac