Obchodník zabezpečovacej techniky

Slovak alarms s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
800 - 1900 EUR/mesiac, Základná mzda 500,- Eur + provízia z tržieb + ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj systémov elektrickej zabezpečovacej signalizácie, kamerových systémov a prístupových systémov v Bratislave a okolí do cca 250 km montážnym firmám. Obchodné rokovania, ponuky, návrh technických riešení, základné poradenstvo.
Práca so špičkovou technikou v odbore zabezpečenia majetku a osôb.

Ponúkame férový prístup, prácu v dynamickom kolektíve a ohodnotenie závislé od dosiahnutých výsledkov bez stanovenia hornej hranice. Poskytujeme stravenky. Možnosť používania služobného auta na súkromné účely.

Vzhľadom na to, že predávame elektronické zariadenia, je nutné elektrotechnické vzdelanie. Práca si vyžaduje dennú prítomnosť na pracovisku v Bratislave. Preto je pozícia vhodná pre uchádzačov bývajúcich v Bratislave alebo blízkom okolí, kde nie je denné dochádzanie do Bratislavy prekážkou. Pre prácu v našej spoločnosti je nutný čistý register trestov. Svoje životopisy a informácie o sebe posielajte mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické so zameraním na elektrotechniku

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nevadí, pokiaľ o zabezpečovacej technike a kamerových systémoch nič neviete, pretože budete vyškolení a všetko Vás naučíme. Taktiež Vás naučíme byť dobrým obchodníkom. Z Vašej strany však musí byť ochota a záujem na sebe pracovať a vzdelávať sa.
Táto práca nie je na začiatku vôbec ľahká a je len pre ľudí, ktorí majú chuť prekonávať prekážky. Pokiaľ je obchod náročného technického sortimentu to, čo Vás láka a v čom by ste chceli byť majstrom, ste pre nás ten pravý uchádzač.

Veľkoobchod a dodávky elektronickej zabezpečovacej signalizácie, kamerových, protipožiarnych a prístupových systémov, autorizovaný predaj a montáž systémov na ochranu tovaru, pobočky v Bratislave a Poprade.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2132468  Dátum zverejnenia: 6.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1900 EUR/mesiac, Základná mzda 500,- Eur + provízia z tržieb + ročné odmeny