Chyžná v rezorte Hotel Bjornson & Bjornson Tree houses Jasná

SLOV INN JASNÁ a. s.

Miesto práce
Hotel Björnson, Demänovská Dolina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Od 1 400 EUR/mesiacnástupný plat 6,50 - 7,50€ / hod v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie hotelových izieb, spoločných priestorov v Hoteli Bjornson Jasná, + nove Chatky Tree Tree houses - www.bjornsonka.sk

Práca v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, v stabilnom kolektíve
Nástupný plat od 6,50 - 7,00€ / hodina v čistom. Zamestnanecké ubytovanie zabezpečené, bezplatne.

Zivotopis prosim mozete zaslat na e-mail: [email protected], tel 0905635295

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Spoločnosť poskytujúca ubytovacie služby

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Radoslav Chovančík
Tel.: +421905635295
E-mail: poslať životopis
ID: 4813940  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac