Barman / vrchný čašník v Jasnej

SLOV INN JASNÁ a. s.

Miesto práce
Demänovská Dolina, Jasná, okres Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha a starostlivosť o zákazníkov v novootvorenom Eko - Šport hoteli Bjornson
kontrola stavu zásob, objednávanie tovaru
hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár, inventarizácia tovaru

Stabilná práca v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, zamestnanecké ubytovanie, stravovanie, výborné platové ohodnotenie

Žiadosti so životopisom prosím zasielajte na adresu [email protected], tel: 0905635295

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Poľský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Spoločnosť poskytujúca ubytovacie služby

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2969214  Dátum zverejnenia: 9.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou