Disponent - kouč vodičov MKD

SLONATRANS, s.r.o.

Miesto práce
Miletičova 1, 821 08 Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiac- kandidát s praxou (TAS, TRANSICS) - možná dohoda na vyššom nástupnom plate - po skúšobnej dobe, kvartálny výkonnostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zadávanie inštrukcií vodičom, sledovanie kamiónov počas nakládky/ vykládky, zabezpečovanie komunikácie medzi vodičom a plánovačom prepráv, tlmočenie v prípade potreby vodičov v zahraničí.
Zamestnanec/kyňa bude zaškolený/á v SR
Pracujeme v systéme 4*10h + 1 deň náhradného voľna
Pri zvládaní samostatnej práce cca 1 rok na pozícii, možnosť profesionálneho rastu na pozíciu plánovača práce vodičov.

práca v mladom kolektíve
služobný telefón
plne hradené stravné lístky, príspevok na cestovné, pitný režim, ovocie
po skúšobnej dobe : Multisport karta
komunikácia v AJ

Vážení uchádzači, kontaktujte nás v prípade skutočného záujmu o pozíciu, ktorú popisujeme vyššie.
Ušetríte Váš aj náš čas.
Ak si chcete ujasniť, čo ponúkame - pýtajte sa v prvom kole.
Prosíme Vás o zaslanie životopisu v SJ a AJ, na základe čoho budete pozvaní na osobný pohovor.
Je nevyhnutné, aby ste sa vedeli dorozumieť slovom a písmom v AJ.
Ak CV v AJ nepošlete, Vašim mailom sa nebudeme zaoberať.
Ďakujeme a tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v doprave nie je nevyhnutné, ale je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka s otvorenou mysľou, zvedavého, komunikatívneho. Potrebujeme, aby bol flexibilný, schopný reagovať v stresových situáciách a mal zmysel pre tímovú prácu. Skúsenosti so systémom TAS, TRANSICS, sú výhodou. Komunikácia vo FJ výhodou.

Prosperujúca prepravná spoločnosť na trhu od 2007, s cca 70 zamestnancami. Ponuka dlhodobej spolupráce.
Vozový park: Scania (chladnička, klíma, kúrenie, satelit, navigačný systém, mapy), Mercedes, Iveco, Daf, Renault - najstaršie ťahače z roku 2018. V roku 2023 obmieňame celý vozový park. Autá vodiči striedajú.
Prepíname návesy, plachty- rolovačky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 535874  Dátum zverejnenia: 11.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac