Disponent - kouč vodičov MKD

SLONATRANS, s.r.o.

Miesto práce
Miletičova 1, 82108 Bratislava
Termín nástupu
februar 2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zadávanie inštrukcií vodičom, sledovanie kamiónov počas nakládky/ vykládky, zabezpečovanie komunikácie medzi vodičom a dispečerom, tlmočenie v prípade potreby vodičov v zahraničí.
Zamestnanec/kyňa bude zaškolený/á v SR a BE.
Pracujeme na ranné/poobedné zmeny - 7-13,30/15,30-22,00.

práca v mladom kolektíve, služobný telefón, masáže, jazykové vzdelávanie, komunikácia v AJ, školenie v zahraničí

Vážení uchádzači, kontaktujte nás v prípade skutočného záujmu o pozíciu, ktorú popisujeme vyššie.
Ušetríte Váš aj náš čas.
Ak si chcete ujasniť, čo ponúkame - pýtajte sa v prvom kole.
Prosíme Vás o zaslanie životopisu v SJ a AJ, na základe čoho budete pozvaní na osobný pohovor (prvé kolo v SJ, druhé kolo v AJ s konateľom). Vyberáme si kolegu, preto Vás chceme stretnúť naživo, skype pohovory nerobíme.
Je nevyhnutné, aby ste sa vedeli dohovoriť slovom a písmom v AJ.
Ak CV v AJ nepošlete, Vašim mailom sa nebudeme zaoberať.
Tešíme sa na Vás!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v doprave nie je nevyhnutné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka s otvorenou mysľou, zvedavého, komunikatívneho. Potrebujeme, aby bol flexibilný, schopný reagovať v stresových situáciách a mal zmysel pre tímovú prácu.

Ponuka dlhodobej spolupráce.
Vozový park: Scania 420, Scania 500( chladnička, klíma, kúrenie, satelit, navigačný systém, mapy), Mercedes, Iveco, Daf.
Prepíname návesy, plachty- rolovačky, paletový a volne ložený tovar.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Miletičova 1
821 08 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 535874   Dátum zverejnenia: 24.11.2016