Vodič MKD

SLONATRANS, s.r.o.

Maďarsko, Belgicko, Francúzsko, Holandsko, Luxembursko, Nemecko, Rakúsko, Španielsko, Švajčiarsko, Taliansko
Termín nástupu
priebežne počas roka 2017
Ponúkaný plat (brutto)
zaujimavy základ, bonusy + denna dieta 45 eur, detail na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič MKD, zodpovednosť za prepravu, vykládku , nakládku tovaru
Pracujeme v turnuse 6+2, dlhšie turnusy na základe dohody.

pozitívny a profesionálny prístup zo strany vedenia,
presun z BA na základňu a späť firemnou dodávkou,
slovenská základňa na firme(bungalovy s práčkou, sušičkou, firemné vozidlo na nákupy, komunikácia mobilnými telefónmi, počítačom

Hľadáme zodpovedných, spoľahlivých vodičov medzinárodnej kamiónovej dopravy, s min.1 ročnou praxou, pre slovenskú spoločnosť (matka Van de Poel transport).
Ak prax nemáte, no máte skúseného kolegu , ktorý by Vás u nás zaučil, na dobu od 3-6 mesiacov by ste jazdili vo dvojke, neskôr každý zvlášť.
Pracovné turnusy: 6+2, jazda sólo prípadne vo dvojke.
Ponuka dlhodobej spolupráce.
Vozový park: Scania 420, Scania 500( chladnička, klíma, kúrenie, satelit, navigačný systém, mapy), Mercedes, Iveco, Daf.
Prepíname návesy, plachty- rolovačky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 387 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vodičský preukaz : C+ E , tachografová karta vodiča; kvalifikačná karta vodiča,výpis z registra trestov,
platná lekárska prehliadka,školenie vodiča, psychotest vodiča
ADR preukaz - ak nemáte, možnosť urobiť si počas pracovného pomeru
zodpovednosť, spoľahlivosť, tímové myslenie, schopnosť prispôsobiť sa zmenám

Prepíname návesy, plachty- rolovačky, paletový a volne ložený tovar.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Miletičova 1
821 08 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 516154   Dátum zverejnenia: 24.11.2016