Plánovač vyťažovania vozidiel

SLONATRANS, s.r.o.

Miesto práce
Miletičova 1, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
zaujimave ohodnotenie, blizsie na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vytazovanie vozidiel na trase SK- zapadna EU
komunikacia s klientami, koučom

zaujimavy plat, prijemna pracovna atmosfera v mladom kolektive, mobilny telefon, stravne listky zdarma, pitny rezim a ovocie , po skusobnej dobe kredit na masaze, sportovanie

Informácie o výberovom konaní

Pošlite nám Vaše CV v SJ a AJ, pohovory budu v AJ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

medzinarodna kamionova doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikativnost, otvorene myslenie, schopnost kombinovat a hladat nove riesenia,
zvladanie stresu a nepredvidatelnych situacii
vyhody:
univerzitne vzdelanie v odbore, orientacia v geografii, pracovna skusenost na podobnej pozicii, praca s programami TX Connect, TAS

Prosperujúca prepravná spoločnosť na trhu od 2007, s cca 70 zamestnancami. Ponuka dlhodobej spolupráce.
Vozový park: Scania (chladnička, klíma, kúrenie, satelit, navigačný systém, mapy), Mercedes, Iveco, Daf, Renault - najstaršie ťahače z roku 2018. V roku 2023 obmieňame celý vozový park. Autá vodiči striedajú.
Prepíname návesy, plachty- rolovačky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3116435  Dátum zverejnenia: 22.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zaujimave ohodnotenie, blizsie na pohovore