Nemzetközi kamionsofőr SLONATRANS Kft.

SLONATRANS, s.r.o.

Miletičova 1, Pozsony - Bratislava, Magyarország, Németország, Ausztria, Franciaország, Belgium, Olaszország, Svájc, Spanyolország, Hollandia, Luxemburg
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Egész éves, folyamatos belépés
Bérfeltételek (bruttó)
Min. 2100 € (alapbér, bónusz + 45 € külföldi kiküldetési napidíj, bővebb információk a meghallgatáson)

Bővebb információk az állásajánlatról

Munkaköri leírás, hatáskör és felelősség

Nemzetközi kamionsofőr, felelősség a fuvarozásért, ill. az áru fel- és lerakásáért 3+1, 6+2 turnusokban dolgozunk, hosszabb turnusok megegyezés alapján.

Egyéb béren kívüli juttatások

Támogatási rendszer, benefitek Pozitív és szakmai hozzáállás a vezetőség részéről, Cégi autóval, ill. repülővel történő kijutás biztosítása a bázisra (Belgium) Cégi bázis (bongaló mosógéppel, szárítóval, cégi autó bevásárláshoz, mobiltelefonos és számítógépes kommunikáció)

Információk a kiválasztási folyamatról

Please, send us your CV in english, deutch or french.
Felelősségteljes és megbízható kamionsofőröket keresünk nemzetközi fuvarozásra, min. 1 éves gyakorlattal, szlovák társaság számára (belga anyavállalat – Van de Poel transport). Amennyiben gyakorlattal nem rendelkezik, de van tapasztalt ismerőse, aki nálunk betanítaná, kezdetben (3-6 hónap) párban dolgoznának, majd külön. Turnusok (hetekben): 6+2, egyedül, ill. párban. Hosszútávú együttműködés. Kocsipark: Scania 420, Scania 500 (hűtő, klima, fűtés, szatelit, navigációs rendszer, térképek), Mercedes, Iveco, Daf. Pótkocsi fel- és lecsatolása, ponyva – rolós.

középfokú végzettség érettségi nélkül

Képzési szak

international transport

Angol nyelv - Küszöbszint (B1) vagy Német nyelv - Küszöbszint (B1) vagy Francia nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

C, E

Szakmai tapasztalat években

1

Feltételek, ismeretek és képességek
Jogosítvány: C + E, tachográf kártya,
kvalifikációs kártya, bűnügyi nyilvántartási kivonat, igazolás az egészségügyi és pszichikai alkalmasságról ADR igazolvány – ha nincs, lehetséges a munkaviszony folyamán elvégezni Felelősségteljesség, megbízhatóság, csapatjátékos, rugalmasság

Hosszútávú együttműködés. Kocsipark: Scania 420, Scania 500 (hűtő, klima, fűtés, szatelit, navigációs rendszer, térképek), Mercedes, Iveco, Daf. Pótkocsi fel- és lecsatolása, ponyva – rolós, raklapos és szabadon felrakott áru.

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott
ID: 3116432  Dátum zverejnenia: 28.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Min. 2100 € (alapbér, bónusz + 45 € külföldi kiküldetési napidíj, bővebb információk a meghallgatáson)