Vedúci výroby (Production leader)

Slomatec, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.04.2019
min. 3000 EUR v závislosti od seniority a ďalšie zaujímavé odmeny, príspevky a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia oddelenia výroby a údržby
Stanovenie výrobných procesov
Kontrola a riadenie personálu výroby a údržby; riadenie výroby
Dlhodobé plánovanie kapacity personálu a materiálu
Vytvorenie rozpisových plánov
Dodržiavanie výrobných termínov pod dohľadom kvality a bezpečnostných ustanovení
Optimálne plánovanie rozmiestnenia zamestnancov
Kontrola výroby podľa špecifikácie zákazníka a smerníc
Spolupráca na projektoch pri nových výrobných zariadeniach a pri nastavovaní špecifikácií zariadení
Vypracovanie návrhov a zapracovanie optimalizácie procesov
Kontrola zaškolovania zamestnancov v oblasti výroby a údržby
Vedenie, motivácia, podpora a hodnotenie zamestnancov výroby a údržby
Presadzovanie QMS-pravidiel vo výrobe
Stanovenie výrobných ukazovateľov, KPI
Koordinácia aktivít a opatrení v spolupráci s Pracovnou zdravotnou službou pre oblasť výroby
Zodpovednosť za dodržiavanie pravidiel konceptu závodu Magna

Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
13. plat – 1 plat navyše v priebehu aktuálneho roka
Cestovný príspevok za každý odpracovaný deň
Príspevok na stravné lístky nad rámec ZP
Bohatý rozsah príspevkov zo sociálneho fondu
Odmena za odporúčanie úspešného kandidáta vo výberovom procese
Ovocné dni, pitný režim
Jazykové kurzy bezplatne pre zamestnancov (angličtina, nemčina)
Vianočné darčekové poukážky
Organizácia športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny (Family day, vianočný večierok)

Ak Vás pracovná ponuka oslovila, zašlite nám, prosím, Váš životopis v slovenskom A anglickom alebo nemeckom jazyku. Reakciou na pracovnú ponuku dobrovoľne udeľujete spoločnosti Slomatec, s.r.o , IČO: 35 928 867, Tehelňa 20, 841 07 Bratislava, súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie (stredoškolské alebo vysokoškolské), ideálne so zameraním na výrobu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Technické vzdelanie (stredoškolské alebo vysokoškolské), ideálne so zameraním na výrobu
Min. 3-ročné skúsenosti vo výrobnej spoločnosti; prax v oblasti kvality výhodou
Skúsenosti s vedením tímu
Pokročilá znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
MS Office- uplatnenie v praxi
Samostatnosť, zodpovednosť, presnosť, dobré SAP znalosti, organizačný talent a prirodzená vodcovská schopnosť
Schopnosť motivovať a nadchnúť tím

Prosíme, aby ste pred reakciou na našu ponuku práce realisticky zvážili Vaše predpoklady, prax a zručnosti a v prípade, že tieto požiadavky spĺňate, reagovali so zaslaním požadovaných dokumentov, ktoré sú uvedené v informáciách pre uchádzačov. Ďakujeme.

Slomatec, s.r.o., sa zaoberá výrobou dielov karosérií pre automobilový priemysel. Patrí do skupiny Magna, ktorá je popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 351 divíziami a 103 vývojovými centrami, ktoré pôsobia v 30 krajinách sveta. Zamestnáva viac ako 174000+ zamestnancov so zámerom dodávať pre našich zákazníkov produkty najvyššej kvality za podpory inovatívnych procesov a World Class Manufacturing.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3100675  Dátum zverejnenia: 14.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 3000 EUR v závislosti od seniority a ďalšie zaujímavé odmeny, príspevky a benefity