Disponent logistiky

Slomatec, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
7.1.2020, príp.dohodou
1 164,93 - 1 649,81 EUR/mesiacMin.1007,18 EUR v závislosti od Vašich skúseností a odmeny a benefity nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na základe požiadaviek zákazníkov plánovať dodávky dielov od dodávateľov s cieľom dosiahnuť stanovené výrobné ciele
Spracovanie pravidelných týždenných objednávok
Dispozícia a kontrola dodávaných množstiev
Dispozícia dielov pre zákazníka, príp. spracovanie dopytov zákazníkov
Poskytovať podklady pre reklamačné protokoly ohľadom množstva / kvality dodávky na nakupované diely
Archivovať sprievodné listy dodávok
Informovať dodávateľa o zmenách množstiev pri dodávkach
Organizovanie transportov
Dispozícia spotrebného materiálu
Vyhotovovať analýzy skladových zásob
Kontrola evidencie a objednávanie zásobníkov (obalov) od zákazníka
Vedenie evidencie skladových zásob
Kontrola evidencie a porovnavanie tokov zasobníkov s dodávateľmi
Vykonávanie fyzických inventúr
Vyhotovovanie inventárnych súpisov pre zákazníka
Koordinovať nábehy a výbehy projektov
Vyhotovovanie štatistík, predovšetkým mesačných správ (reportov)
Systémové šrotovanie dielov

Pracovné miesto obsadzujeme na dobu určitú s možnosťou následného predĺženia pracovného pomeru.

Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
13. plat – 1 plat navyše v priebehu aktuálneho roka
Stravné lístky v hodnote 4,20 EUR s doplatkom len 1 EUR
Cestovný príspevok za každý odpracovaný deň
Odmena za odporúčanie úspešného kandidáta vo výberovom procese
Ovocné dni, pitný režim
Odmena za zlepšovacie návrhy
Jazykové kurzy bezplatne pre zamestnancov (angličtina, nemčina)
Vianočné darčekové poukážky
Organizácia športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny (Family day, vianočný večierok)

V súvislosti s týmto výberovým konaním spoločnosti Slomatec, s.r.o , IČO: 35 928 867, Tehelňa 20, 841 07 Bratislava, vystupujete ako dotknuté osoby podľa čl.13 Nariadenia EP a Rady EÚ 2016/679. Poskytnutie údajov na účel výberového konania je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl.6, odst.1, písm.b) všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov- neposkytnutie osobných údajov na uvedený účel znemožňuje účasť na výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

dopravné / technické / všeobecné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

stredoškolské vzdelanie (dopravné, technické, všeobecné)
skúsenosti v doprave / logistike aspoň 1 rok
nemecký jazyk – nutná požiadavka, každodenná komunikácia; anglický jazyk výhodou
počítačové znalosti: MS-Office, znalosti SAP výhodou
samostatnosť, zodpovednosť, presnosť, ochota učiť sa

Slomatec, s.r.o., sa zaoberá výrobou dielov karosérií pre automobilový priemysel. Patrí do skupiny Magna, ktorá je popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 351 divíziami a 103 vývojovými centrami, ktoré pôsobia v 30 krajinách sveta. Zamestnáva viac ako 174000+ zamestnancov so zámerom dodávať pre našich zákazníkov produkty najvyššej kvality za podpory inovatívnych procesov a World Class Manufacturing.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3030629  Dátum zverejnenia: 5.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 164,93 EUR/mesiac