Zmenový údržbár - údržba prípravkov

Slomatec, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.3.2021, príp. dohodou
1 135,44 EUR/mesiaca odmeny a benefity nad rámec zákona. Radi prehodnotíme výšku základnej mzdy s ohľadom na Vaše pracovné skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevádzanie periodických kontrol zariadení
Vyplňovanie servisných a opravných tlačív
Prestavenie a nastavenie výrobných zariadení
Manipulácia a korekcie v programe zariadení
Odborné prevádzanie opráv zariadení v stanovených termínoch
Diagnostika a odstraňovanie porúch na zariadeniach
Pri ukončení opravy uvoľňovanie zariadenie v spolupráci s ďalšími oddeleniami
Odstraňovanie porúch bez zbytočného odkladu
Evidencia náhradných dielov

- zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- 13. plat – 1 plat navyše v priebehu aktuálneho roka,
- cestovný príspevok za každý odpracovaný deň,
- odmena za odporúčanie kandidáta,
- ovocné dni, pitný režim,
- odmena za zlepšovacie návrhy,
- stravné lístky vo výške 4,20 EUR,
- jazykové kurzy bezplatne pre zamestnancov (angličtina, nemčina),
- vianočné darčekové poukážky,
- organizácia športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny (Family day, vianočný večierok)

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, Váš životopis v slovenskom jazyku. Uchádzač zaslaním životopisu súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Slomatec, s.r.o., v súlade so zákonom 428/2002 Z.z. Na pohovor pozveme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vzdelanie technického smeru

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- vzdelanie technického smeru,
- skúsenosti v oblasti údržby zariadení min. 1 rok,
- §21 vyhlášky 718/2002 výhodou,
- prax v oblasti údržby a obsluhy robotov Fanuc a nitovacích zariadení Bollhoff výhodou,
- samostatnosť a zodpovednosť,
- odolnosť voči stresu a návalovej práci,
- práca s PC,
- základná znalosť nemeckého, príp.anglického jazyka

Slomatec, s.r.o., sa zaoberá výrobou dielov karosérií pre automobilový priemysel. Patrí do skupiny Magna, ktorá je popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 351 divíziami a 103 vývojovými centrami, ktoré pôsobia v 30 krajinách sveta. Zamestnáva viac ako 174000+ zamestnancov so zámerom dodávať pre našich zákazníkov produkty najvyššej kvality za podpory inovatívnych procesov a World Class Manufacturing.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2939489  Dátum zverejnenia: 2.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 135,44 EUR/mesiac