Finančný účtovník (m/ž)

Slomatec, s.r.o.

Miesto práce
Tehelňa 20, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie hlavnej knihy a pomocných účtovných kníh v SAP pre spoločnosť s cca. 50 zamestnancami a ročným obratom 6 mil. EUR,
- priebežné účtovanie záväzkov a pohľadávok,
- účtovanie bankových výpisov a realizácia platobných príkazov,
- materiálové účtovníctvo pre materiál údržby, výrobný a prevádzkový materiál a rôzne externé plnenia,
- účtovanie miezd a odvodov na základe podkladov dodaných externou mzdovou učtárňou,
- podávanie daňových priznaní, DPH,
- spracovanie účtovacích predpisov bežných obchodných prípadov v automatizovaných procesoch (workflow),
- vypracovanie mesačných, kvartálnych a ročných uzávierok vrátane bežných časových rozlíšení,
- komunikácia s daňovým úradom,
- vypracovanie podkladov pre dokumentovanie mesačných a ročných uzávierok a ekonomický audit,
- dodržiavanie interných a externých účtovných predpisov.

- zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- 13. plat – 1 plat navyše v priebehu aktuálneho roka,
- cestovný príspevok za každý odpracovaný deň,
- odmena za odporúčanie úspešného kandidáta vo výberovom procese,
- ovocné dni, pitný režim,
- odmena za zlepšovacie návrhy,
- jazykové kurzy bezplatne pre zamestnancov (angličtina, nemčina),
- vianočné darčekové poukážky,
- organizácia športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny (Family day, vianočný večierok)

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, životopis a motivačný list v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- analytické a koncepčné myslenie,
- schopnosť sa presadiť,
- odolnosť proti záťaži

Slomatec, s.r.o., patrí do skupiny Magna. Spoločnosť sa zaoberá výrobou dielov karosérií pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slomatec s.r.o.
Tehelňa 20
841 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ida Jurášová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2833438   Dátum zverejnenia: 30.11.2016