Можливість для людей з України

Školník

Slobodná škola - Súkromná základná škola Košice

Miesto práce
Galaktická 9, Košice
Termín nástupu
2024-08-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Školník

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
50

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Znalosť práce s PC
Základná IT obsluha je výhodou, nie podmienkou

Vzdelanie
Základné. Odborné vzdelanie nie je podmienkou.

OČAKÁVANÉ OSOBITÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI:
- manuálna zručnosť, učenie sa novým veciam,
- ochota spracovávať veľké množstvo malých úloh,
- spoľahlivosť, flexibilita, bezúhonnosť,
- lojalita, zodpovednosť, diskrétnosť,
- rešpektujúca komunikácia,
- vod. preukaz skupiny B, prax a skúsenosti s deťmi výhodou,
- pozícia môže byť vhodná aj pre študentov, ŤZP alebo UA.

Ďalšie požiadavky
Do rozrastajúceho sa tímu Slobodnej demokratickej školy Košice hľadáme na dlhodobú spoluprácu školníka, technicko-hospodárskeho pracovníka. Súčasťou úväzku je aj rôznorodá práca podľa potrieb školy. Možnosť čiastočného úväzku.
Sme základná škola zaradená do siete škôl SR, podporujeme aj domáce vzdelávanie a naše unikátne experimentálne overovanie slobodného vzdelávania vedie nitrianska univerzita UKF. Prácu na sebe a schopnosť zmeny u nás samých považujeme za kľúčový bod pre prácu v Slobodnej škole. Naša organizácia sa rozvíja, od každého jednotlivca sa očakáva, že sa prispôsobí vnútornej dynamike organizácie postavenej na demokratických a holakratických princípoch.

NÁPLŇ PRÁCE:
- kontrolovať funkčnosť, bezporuchovosť a bezpečnosť všetkých priestorov a technických zariadení v objekte školy, odstraňovať zistené poruchy,
- vykonávať údržbárske práce a jednoduché opravy v areáli a okolí školy s výnimkou tých, ktoré vyžadujú odborný zásah,
- asistovať pri vykonávaní údržbárskych prác na rozvodoch inžinierskych sietí, vypomáhať s jednoduchými stavebnými prácami,
- zabezpečovanie prevádzky schopnosti zariadení a vybavenia areálu, sledovanie platnosti revízií zariadení, šoférovanie auta s prívesom,
- ďalšie rôznorodé práce podľa potrieb školy.

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY: možný čiastočný úväzok, flexikonto (konto pracovného času), zapožičanie služobného auto, notebook a telefón na súkromné účely, pravidelné a systematické vzdelávanie, intenzívne sebaspoznávanie, priama otvorená komunikácia medzi kolegami, neustále učenie sa.

NIEČO O NÁS:
Kto? https://slobodnaskola.sk/nas-tim/
Prečo? https://slobodnaskola.sk/inspiracia/
Komu? http://slobodnaskola.sk/#detaily
FB? https://www.facebook.com/slobodnaskolask
FAQ? https://slobodnaskola.sk/denni-ziaci/, https://slobodnaskola.sk/domskolaci/
Ďalšie otázky? https://slobodnaskola.sk/kontakty/
Podporte nás! https://slobodnaskola.sk/podporte-nas/

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Maliňáková
Tel.: +421948223247
E-mail: poslať životopis
ID: 4824551  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.