Pracovník technickej kontroly

FEAG SLK Elektro s.r.o.

Miesto práce
FEAG SLK Elektro s.r.o., Hradná, Komárno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
816 - 1 250 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s technickými výkresmi
- kontrola zvarov, rozmerov, náteru výrobkov
- vytváranie sprievodnej dokumentácie

stabilné miesto, možnosť profesijného rastu ( kurzy, školenia )
3. pilier DDS

Máte záujem a hľadáte novú príležitosť? Zašlite Vašu žiadosť s popisom svojich skúseností a najbližší možný termín nástupu na adresu:
Elektrárenská 10
945 01 Komárno
e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, strojný mechanik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

- základy nemeckého jazyka, porozumenie technických požiadaviek a inštrukcií v nemeckom jazykom
- schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, nadpriemerná ochota a pozitívny prístup k zodpovednosti

Nosným výrobným programom je výroba elektrických rozvádzačov, rozvodných skríň a ovládacich pultov pre lodné objekty, prístrojových skríň na mieru z oceľového, nerezového a hliníkového plechu.

Ďalej sú to elektrické rozvádzače pre koľajovú techniku, mechanické komponenty, oceľové kontajnerové skrine pre elektrické meniče.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1412384  Dátum zverejnenia: 18.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac