Можливість для людей з України
Logo SLIVKA group, s.r.o.

Vodič nákladného vozidla do 12 ton vo Zvolene.

SLIVKA group, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
1 200 - 2 000 EUR/mesiacČistá mzda vychádza cca 1200 eur za cca 120 hod./ mesiac + diéty. Mzda sa môže vyplácať podľa dohody aj v niekoľkých zálohách v mesiaci. Používame vlastný CRM systém v ktorom bude zaškolený aj vodič a bude používať pracovný notebook a telefón.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič nákladného vozidla do 12 ton sťahovacie práce, pomocné práce
Hľadáme vodiča do tímu pre pobočku vo Zvolene. Náplň práce je vedenie motorového vozidla, elektronické vystavenie dokladov pre zákazníka, nosenie nábytku, balenie nábytku, demontáž, montáž a pod. Pracuje sa v tíme.
Sťahujeme byty, kancelárie, trezory, klavíry, stroje, zariadenia a pod. Bremená sťahujeme pomocou technologických zariadení na prenášanie bremien. Vlastníme externý výťah na sťahovanie, rôzne typy schodolezov a ďalších technologických zariadení.
Hľadáme pracovníka fyzicky zdatného, zdravotne spôsobilého, bezúhonného, zodpovedného. Vyžadujeme čistý register trestov. Záujemca o prácu môže byť aj bez praxe.

základná mzda + hodinová mzda + odmeny za bremená, diéty, vianočné odmeny- podľa tržieb a odpracovaných hodín, mobil, notebook, navigácia, vozidlo aj na súkr. účely. Platená doprava do práce. Výhodou je viac voľna v mesiaci.
KKV a psychotesty a lekársku prehliadku vieme preplatiť zamestnancovi.

Svoj životopis môžete poslať poštou na adresu SLIVKA group, s.r.o., Mládežnícka 17, 960 01 Zvolen ,alebo emailom
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

min. 18 rokov

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Fyzicky zdatný, zdravotne spôsobilý, bezúhonný, zodpovedný, čistý register trestov, vzťah k šoférovaniu, vodičský preukaz skupiny C je podmienkou. Základy s PC. Preukaz školenia vodičov (KKV), lekárska prehliadka a psychotesty sa dá aj počas skúšobnej doby.

Sťahovacie služby vykonávame po celom Slovensku. Naše pobočky sú v mestách Bratislava, Nitra, Zvolen, Banská Bystrica, Košice a Žilina. Na sťahovanie ťažkých bremien používame špeciálne technologické prostriedky výťahy a schodolezy, ktoré dokáže obsluhovať jedna osoba. Viac informácií o spoločnosti SLIVKA group, s.r.o. nájdete na našej
web stránke www.stahovanie-profi.sk , alebo na
facebooku https://www.facebook.com/Stahovanie.Slivka

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 960078  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac