Brigádnik pri sťahovacích prácach Zvolen, BB

SLIVKA group, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica, Zvolen
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Ponúkaný plat (brutto)
3,20 Eur/ hod. v čistom + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomoc pri sťahovacích prácach, nosenie, balenie, nosenie ťažkých bremien, klavírov, trezorov a pod.
Pracovníka hľadáme zo Zvolena, alebo Banskej Bystrice
Jedná sa o nepravidelnú brigádu, podľa objednávok.

príplatky pri dlhších cestách autom a pri nosení ťažkých bremien

Svoje kontaktné údaje a tel. číslo nám môžete zaslať na email brigadnik@slivka-zv.sk
Stačí stručne: meno, vek, tel. číslo a hodiny odkedy dokedy môžete pracovať. Vhodné aj pre uchádzača vo viaczmennej prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Fyzicky zdatný, dobrý zdravotný stav,
Záujemca by mal byť zo Zvolena, alebo Banskej Bystrice.
príjemné vystupovanie, zodpovedný, dochvíľny

Sťahovacie služby vykonávame po celom Slovensku. Naše pobočky sú v mestách Bratislava, Nitra, Zvolen, Banská Bystrica. Na sťahovanie ťažkých bremien používame špeciálne technologické prostriedky a schodolezy, ktoré dokáže obsluhovať jedna osoba. Viac informácií o spoločnosti SLIVKA group, s.r.o. nájdete na našej web stránke www.stahovanie-profi.sk , alebo na facebooku https://www.facebook.com/Stahovanie.Slivka

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Mládežnícka 17
96001 Zvolen

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2727777   Dátum zverejnenia: 16.9.2016