Можливість для людей з України

Vodič nákladného vozidla do 3,5 ton v Košiciach. Sťahovacie práce

SLIVKA group, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
9 EUR/hod.6,80 eur netto ( čistá) mzda + príplatky za bremená

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič nákladného vozidla do 3,5 ton, sťahovacie práce.
Jedná sa o nepravidelnú brigádu. Spravidla v stredtýždni od 08.00 hod. do poobedia, podľa objednávok. Nie je to práca na každý deň.
Hľadáme ďalšieho vodiča do tímu pre pobočku v Košiciach. Náplň práce je vedenie motorového vozidla, elektronické vystavenie dokladov pre zákazníka, nosenie nábytku, balenie nábytku, demontáž, montáž a pod. Pracuje sa v tíme.
Sťahujeme byty, kancelárie, trezory, klavíry, stroje, zariadenia a pod. Bremená sťahujeme pomocou technologických zariadení na prenášanie bremien.
Hľadáme pracovníka fyzicky zdatného, zdravotne spôsobilého, bezúhonného, zodpovedného. Vyžadujeme čistý register trestov. Záujemca o prácu môže byť aj bez praxe.

mesačné odmeny- podľa tržieb, mobil, notebook, navigácia.

Svoj životopis si môžete poslať emailom na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Fyzicky zdatný, zdravotne spôsobilý, bezúhonný, zodpovedný, čistý register trestov, vzťah k šoférovaniu, vodičský preukaz skupiny B alebo C je podmienkou. Základy s PC.

Sťahovacie služby vykonávame po celom Slovensku. Naše pobočky sú v mestách Bratislava, Nitra, Zvolen, Banská Bystrica, Košice a Žilina. Na sťahovanie ťažkých bremien používame špeciálne technologické prostriedky výťahy a schodolezy, ktoré dokáže obsluhovať jedna osoba. Viac informácií o spoločnosti SLIVKA group, s.r.o. nájdete na našej
web stránke www.stahovanie-profi.sk , alebo na
facebooku https://www.facebook.com/Stahovanie.Slivka

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2588507  Dátum zverejnenia: 3.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.