Vodič nákladného vozidla Mercedes Atego do 7,5 ton vo Zvolene. Sťahovacie práce

SLIVKA group, s.r.o.

Miesto práce
Mládežnícka 17, Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
840,- Eur BRUTTO garantovaný základ + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič nákladného vozidla do 7,5 ton, sťahovacie práce
Vodiča hľadáme pre pobočku vo Zvolene. Náplň práce je vedenie motorového vozidla, vystavenie dokladov pre zákazníka, nosenie nábytku, balenie nábytku, demontáž, montáž a pod. Pracuje sa v tíme.
Sťahujeme byty, kancelárie, trezory, klavíry, stroje, zariadenia a pod.
Hľadáme pracovníka fyzicky zdatného, zdravotne spôsobilého, bezúhonného, zodpovedného. Záujemca o prácu môže byť aj bez praxe.

vianočné odmeny, mesačné odmeny- podľa tržieb, mobil, PC, navigácia, vozidlo aj na súkr. účely, parkovanie v mieste bydliska a iné.

Svoj životopis si môžete poslať emailom na adresu sofer@slivka-zv.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Fyzicky zdatný, zdravotne spôsobilý, , bezúhonný, zodpovedný, vzťah k šoférovaniu, vodičský preukaz skupiny C je podmienkou. Práca so smartfónom. Preukaz školenia vodičov (KKV), lekárska prehliadka a psychotesty sa dá aj počas zaučenia.

Sťahovacie služby vykonávame po celom Slovensku. Naše pobočky sú v mestách Bratislava, Nitra, Zvolen, Banská Bystrica. Na sťahovanie ťažkých bremien používame špeciálne technologické prostriedky a schodolezy, ktoré dokáže obsluhovať jedna osoba. Viac informácií o spoločnosti SLIVKA group, s.r.o. nájdete na našej web stránke www.stahovanie-profi.sk , alebo na facebooku https://www.facebook.com/Stahovanie.Slivka

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Mládežnícka 17
960 01 Zvolen
ID: 2588507   Dátum zverejnenia: 5.10.2016