Performance Analyst (nadšenec pre data)

Slido

Miesto práce
Vajnorská 100/a, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme úspešný slovenský startup, ktorý sa presadil v zahraničí. Teraz potrebujeme teba, aby si nám pomohol vybudovať ešte lepšie svetové riešenie. Hľadáme preto growth hackera, ktorý bude mať možnosť ovplyvniť ďaľší vývoj firmy.

Hľadáme niekoho, kto sa hrabe v dátach a má silné intuitívne rozhodovanie. Tvojou úlohou bude hľadanie príležitosti v našich funneloch, testovanie a vyhodnocovanie. Napríklad, ako dosiahnúť väčšiu activation rate v našom admine alebo ako zvyšovať sign-up rate. Je to teda kombinácia performance a analytiky.

Sekundárne to je testovanie efektivity marketingových aktivít. Mal by si byť tak trocha performance marketer. Tvojou úlohou bude prinášať podnety pre mikro kampane. Kreativitu a dizajn už vedia urobiť kolegovia.

Nemáme fixné plány. Máme radi postupné iterácie, s niečím začneme a učíme sa. Chceme z testovania vybudovať návyk a každý týždeň pridať nejaké zlepšenia. Chceme rozšíriť A/B kultúru do celej firmy, preto tvoju rolu vidíme aj ako experiment manager.

Slido má medziročne veľký nárast používateľov a klientov, takže priestor je naozaj veľký.

- Máš možnosť robiť na veciach, ktoré majú reálny dopad a používaju ich ľudia na celom svete.
- Máš možnosť navštíviť svetové konferencie a eventy.
- Budujeme zo Slovenska svetovú firmu, ktorej záleží na veciach okolo nás. Máme radi Open culture.
- Milujeme šport (biking, running, hiking…) a môžeš sa pridať k nášmu tímu s názvom Tumabolí.
- Občerstvenie v práci. Hlavne banány :)

Informácie o výberovom konaní

Nastup mozny ihned.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Ideálne, ak máš analytické skúsenosti a silný background v online. Žiaľ, klasické marketingové kanály nestačia.
- Si doma vo web analytike (používame zatiaľ GA + eCommerce, Exponea, Hotjar a vlastné zaujímavé CRM).
- Vieš priateľsky interpretovať svoje zistenia pre ostatných vo firme.
- Budeme radi, ak sa nájdeš aspoň v 56.8% tohto opisu, a zvyšok sa rád budeš učiť s nami.

Slido is fast-growing scale up, "born" in Slovakia.

It's an easy to use Q&A and polling platform. Slido helps people to get the most out of meetings and events by bridging the gap between speakers and their audiences. From internal communications professionals to trainers, team leaders, conference organizers and individual presenters, Slido is used by anyone looking to enable open conversation at a live meeting, whether in-person or virtual.

Over 320,000 events around the world have already used Slido to create a two-way conversation between the speakers and their audiences. With a team of over 150 people dedicated to creating the simplest product experience with great customer support, Slido’s vision is to transform how meetings and events are run around the world.

Slido has been adopted by a number of renowned conferences, including SXSW, Web Summit and Money20/20 and has worked with high-profile clients including Spotify, Lufthansa, BBC and Oracle.

Headquartered in Bratislava, Slovakia, Slido has offices in London, New York, San Francisco and Sydney.

For more information, visit www.slido.com or follow Slido on social media.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2966410  Dátum zverejnenia: 8.3.2017