Dizajnér pre svetovú firmu

Slido

Miesto práce
Vajnorska ulica 100, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš pracovať na našich webových stránkach, na admine alebo na mobilnej webovej aplikácii. Veľa vecí musíme redesignovať, niekde iba pokračujeme v zadefinovanom UI alebo prerábame úplne celú experience. Napríklad teraz pracujeme na novom dizajne webu. Inak od teba očakávame, že si vieš definovať pravidlá a potom sa ich držať (budovať UI kit, dbať na konzistenciu celej identity).

Ideálne ak budeš s nami veľa wireframovať, feedbackovať, navrhovať informačnú architektúru, učiť sa ako robiť live user-testing a usability testing.

Zo skúsenosti vieme, že táto rola sedí tým, ktorých baví neustále zdokonaľovanie jedného produktu. Je to iné ako v reklamnej agentúre. Ak chceš robiť stále nové kratívne koncepty, grafické štúdio bude pre teba lepšia voľba :)

V tíme je aj ďaľší veľmi šikovný junior dizajnér, ktorí ti pomôže doťahovať veci.

Pod pojmom dizajnér myslíme aj dizajnérka.

— Možnosť navštíviť rôzne svetové (nielen) dizajnérske konferencie.
— Máš možnosť pracovať na veciach, ktoré dávajú zmysel pre nás aj pre klientov
— Sami si určujeme deadliny
— Hodiny business angličtiny, komunikačné tréningy
— Možnosť zažiť, ako sa učíme budovať stabilnú firmu
— Ovocie v office
— Pravidelné firemné akcie a výlety
— Máme fakt skvelú firemnú kultúru :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka, ktorý chce na sebe pracovať, je svedomitý a má rád detaily. Hľadáme kreatívca, ktorý vie dokončiť veci a ma rád poriadok. Mal by si sa zaujímať nielen samotný grafický dizajn online aplikácií, ale aj chuť podieľať sa na ich vývoji od úplného začiatku.

Hľadáme niekoho kto si rád študuje nové veci, zdokonaľuje sa v nástrojoch a postupoch a rád zdieľa vedomosti v tíme.

Veci sa u nás vyvíjajú a menia veľmi rýchlo. Hľadáme niekoho, kto dokáže rýchlo prepnúť myslenie, vie sa prispôsobiť zmenám a zároveň nezabudne na svoje hodnoty.

Slido is fast-growing scale up, "born" in Slovakia.

It's an easy to use Q&A and polling platform. Slido helps people to get the most out of meetings and events by bridging the gap between speakers and their audiences. From internal communications professionals to trainers, team leaders, conference organizers and individual presenters, Slido is used by anyone looking to enable open conversation at a live meeting, whether in-person or virtual.

Over 320,000 events around the world have already used Slido to create a two-way conversation between the speakers and their audiences. With a team of over 150 people dedicated to creating the simplest product experience with great customer support, Slido’s vision is to transform how meetings and events are run around the world.

Slido has been adopted by a number of renowned conferences, including SXSW, Web Summit and Money20/20 and has worked with high-profile clients including Spotify, Lufthansa, BBC and Oracle.

Headquartered in Bratislava, Slovakia, Slido has offices in London, New York, San Francisco and Sydney.

For more information, visit www.slido.com or follow Slido on social media.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2717242  Dátum zverejnenia: 8.9.2016