Vývojár (Android/iOS)

Zľavomat.sk

Miesto práce
Mlynské Nivy 73, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do súčasného tímu vývojárov mobilných aplikácií hľadáme ďalších ľudí, ktorí sú nadšení do mobilných platforiem a budú s nami vytvárať mobilné aplikácie, weby a čokoľvek ďalšie, čo sa na mobiloch objaví. Pokiaľ rozumiete vývoju mobilných aplikácií/webu a našli ste sa v tom, čo popisujeme, prihláste sa! U nás nebudete piatym kolom u voza, ale plnohodnotným členom týmu, ktorý bude ovplyvňovať výslednú podobu.

Na rozdiel od práce vo firmách špecializovaných na vývoj mobilných aplikácií budete u nás rozvíjať mobilné web/appky dlhodobo a kvalitne. Nemusíte prepínať medzi rôznymi klientmi alebo naháňať niekoľko termínov zároveň. A áno, čítali ste správne, tých appiek bude viac!

Náplň práce:
■ Vývoj nových funkcií a rozvoj súčasnej android a iOS aplikácie Zľavomatu
■ Vývoj nových mobilných aplikácií na platforme Android a iOS
■ Testovanie funkčnosti
■ Podieľanie sa na smere produktového rozvoja aplikácie

■ Možnosť vytvárať a rozvíjať mobilné aplikácie a web, ktoré pozná väčšina internetovej populácie v SR a ČR
■ Dlhodobý focus na rozvoj produktu
■ Skúšanie nových vecí a prístupov medzi prvými v SR a ČR
■ Možnosť pracovať v praxi s najnovšími technológiami
■ Stabilná práca na plný alebo čiastočný úväzok v spoločnosti, ktorá je špičkou v obore
■ Dobré platové podmienky s ohodnotením zodpovedajúcim nasadeniu a schopnostiam
■ Mladý a veselý pracovný tím vo firme so slobodnou firemnou kultúrou
■ Nástup ihneď

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

■ Skúsenosti s vývojom aplikácií pre Android alebo iOS
■ Širšia orientácia v IT vývoji výhodou

Zľavomat svojich užívateľov dennodenne inšpiruje výnimočnými ponukami z oblasti zábavy, či cestovania a aj vďaka zákazníckym recenziám si vybudoval rolu ambasádora kvality poskytovaných služieb. Pre rok 2016 sa Zľavomat stal 4. najatraktívnejším zamestnávateľom Slovenska v rámci obchodu a služieb. V roku 2017 sa stal členom skupiny Secret Escapes, jedným z popredných svetových predajcov luxusných dovoleniek na internete. Súčasťou Secret Escapes Group sú aj ďalšie značky, medzi ktoré patria Slevomat, Zlavomat, Travelist, SKRZ.

Rok 2018 s celkovými tržbami blížiacimi sa k 30 miliónom € a rok 2019 s obratom 34 miliónov € patria k zatiaľ najúspešnejším rokom v histórii spoločnosti. Práve v roku 2019 sa Zľavomat umiestnil v top 3 najväčších tuzemských predajcov ubytovania na Slovensku. V roku 2020, poznačenom pandémiou, posilnil Zľavomat svoje aktivity v oblasti spoločenského rozvoja a venoval viac priestoru subjektom tretieho sektora, aby získali pomoc pre ľudí, ktorí to aj v dôsledku šírenia koronavírusu potrebovali. Prostredníctvom charitatívnych ponúk venovala spoločnosť v roku 2020 na dobročinné účely takmer 50 tisíc €. Za zodpovedné podnikanie sa stal Zľavomat jedným z troch finalistov súťaže Via Bona Slovakia 2020 v kategórii Malá/stredná firma.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2418522  Dátum zverejnenia: 1.2.2016