Obchodný Super hrdina

Zľavomat.sk

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V každej generácii sa narodí jeden vyvolený... vyvolený obchodník - dealhunter, ktorý je pripravený na boj v mori dealov, obchodov a perspektívnych ponúk.

Ak chceš, aby ti na hrudi hrdo žiarilo veľké písmeno Z ako Zľavomat, prejdi zo sveta mýtov, legiend a fantázie priamo do reality, priamo k nám! Pridaj sa do nášho spoločenstva SUPER hrdinov a pre blaho ľudu s nami ovládni tie NAJ zľavy. P.S.: My vieme, že existuješ! A chceme ťa!

Náplň práce:
- samostatné vyhľadávanie obchodných príležitostí pre našu obchodnú platformu v pridelenom regióne
- dlhodobá spolupráca s prinesenými obchodnými partnermi
- monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
- zodpovednosť za plnenie osobného plánu a spolupráca s tímom obchodnej podpory

Zašlite nám ŽIVOTOPIS spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM, FOTOGRAFIOU a s odpoveďami na otázky: PREČO BY SME SI MALI VYBRAŤ PRÁVE VÁS? PREČO CHCETE U NÁS PRACOVAŤ? ČO POVAŽUJETE ZA SVOJ NAJVÄČŠÍ ÚSPECH?
V správe Vás poprosíme uviesť, v ktorom meste by ste chceli pôsobiť.

Reagujte na ponuku iba v prípade, že ste presvedčený o tom, že na to máte. Hľadáme len tých najlepších!

- nadštandardné platové podmienky
- kolektív tých najlepších ľudí vo svojom obore
- atmosféru slobodnej firmy bez tvrdého dozoru
- moderné pracovné prostredie, mladý kolektív
- pravidelné firemné teambuildingy a iné žážitkové akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vynikajúce organizačné, komunikačné a obchodnícke zručnosti
- kreaktivita, samostatnosť, cieľavedomosť, komunikatívnosť, zodpovednosť a flexibilita
- silná vnútorná motivácia, proaktívny prístup k práci, orientácia na výsledky
- kreatívny, konzultatívny štýl predaja
- skúsenosti s obchodom (napr. v marketingu, reklame alebo na internete) sú podminekou

Zľavomat svojich užívateľov dennodenne inšpiruje výnimočnými ponukami z oblasti zábavy, či cestovania a aj vďaka zákazníckym recenziám si vybudoval rolu ambasádora kvality poskytovaných služieb. Pre rok 2016 sa Zľavomat stal 4. najatraktívnejším zamestnávateľom Slovenska v rámci obchodu a služieb. V roku 2017 sa stal členom skupiny Secret Escapes, jedným z popredných svetových predajcov luxusných dovoleniek na internete. Súčasťou Secret Escapes Group sú aj ďalšie značky, medzi ktoré patria Slevomat, Zlavomat, Travelist, SKRZ.

Rok 2018 s celkovými tržbami blížiacimi sa k 30 miliónom € a rok 2019 s obratom 34 miliónov € patria k zatiaľ najúspešnejším rokom v histórii spoločnosti. Práve v roku 2019 sa Zľavomat umiestnil v top 3 najväčších tuzemských predajcov ubytovania na Slovensku. V roku 2020, poznačenom pandémiou, posilnil Zľavomat svoje aktivity v oblasti spoločenského rozvoja a venoval viac priestoru subjektom tretieho sektora, aby získali pomoc pre ľudí, ktorí to aj v dôsledku šírenia koronavírusu potrebovali. Prostredníctvom charitatívnych ponúk venovala spoločnosť v roku 2020 na dobročinné účely takmer 50 tisíc €. Za zodpovedné podnikanie sa stal Zľavomat jedným z troch finalistov súťaže Via Bona Slovakia 2020 v kategórii Malá/stredná firma.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2021672  Dátum zverejnenia: 20.2.2015