Obchodný Super hrdina

Zľavomat.sk

okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Liptovský Mikuláš, okres Žilina, okres Trenčín, okres Piešťany, okres Trnava, okres Nitra, okres Poprad, okres Prešov, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď/ dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V každej generácii sa narodí jeden vyvolený... vyvolený obchodník - dealhunter, ktorý je pripravený na boj v mori dealov, obchodov a perspektívnych ponúk.

Ak chceš, aby ti na hrudi hrdo žiarilo veľké písmeno Z ako Zľavomat, prejdi zo sveta mýtov, legiend a fantázie priamo do reality, priamo k nám! Pridaj sa do nášho spoločenstva SUPER hrdinov a pre blaho ľudu s nami ovládni tie NAJ zľavy. P.S.: My vieme, že existuješ! A chceme ťa!

Náplň práce:
- samostatné vyhľadávanie obchodných príležitostí pre našu obchodnú platformu v pridelenom regióne
- dlhodobá spolupráca s prinesenými obchodnými partnermi
- monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
- zodpovednosť za plnenie osobného plánu a spolupráca s tímom obchodnej podpory

Zašlite nám ŽIVOTOPIS spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM s odpoveďami na otázky: PREČO BY SME SI MALI VYBRAť PRÁVE VÁS? PREČO CHCETE U NÁS PRACOVAŤ? ČO POVAŽUJETE ZA SVOJ NAJVÄČŠÍ ÚSPECH?
V správe Vás poprosíme uviesť, v ktorom meste by ste chceli pôsobiť.

Reagujte na ponuku iba v prípade, že ste presvedčený o tom, že na to máte. Hľadáme len tých najlepších!

- nadštandardné platové podmienky
- kolektív tých najlepších ľudí vo svojom obore
- atmosféru slobodnej firmy bez tvrdého dozoru
- moderné pracovné prostredie, mladý kolektív
- pravidelné firemné teambuildingy a iné žážitkové akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vynikajúce organizačné, komunikačné a obchodnícke zručnosti
- kreaktivita, samostatnosť, cieľavedomosť, komunikatívnosť, zodpovednosť a flexibilita
- silná vnútorná motivácia, proaktívny prístup k práci, orientácia na výsledky
- kreatívny, konzultatívny štýl predaja
- skúsenosti s obchodom (napr. v marketingu, reklame alebo na internete) sú podminekou

Zľavomat svojich užívateľov dennodenne inšpiruje výnimočnými ponukami z oblasti zábavy, či cestovania a aj vďaka zákazníckym recenziám si vybudoval rolu ambasádora kvality poskytovaných služieb. Pre rok 2016 sa Zľavomat stal 4. najatraktívnejším zamestnávateľom Slovenska v rámci obchodu a služieb. V roku 2017 sa stal členom skupiny Secret Escapes, jedným z popredných svetových predajcov luxusných dovoleniek na internete. Súčasťou Secret Escapes Group sú aj ďalšie značky, medzi ktoré patria Slevomat, Zlavomat, Travelist, SKRZ.

Rok 2018 s celkovými tržbami blížiacimi sa k 30 miliónom € a rok 2019 s obratom 34 miliónov € patria k zatiaľ najúspešnejším rokom v histórii spoločnosti. Práve v roku 2019 sa Zľavomat umiestnil v top 3 najväčších tuzemských predajcov ubytovania na Slovensku. V roku 2020, poznačenom pandémiou, posilnil Zľavomat svoje aktivity v oblasti spoločenského rozvoja a venoval viac priestoru subjektom tretieho sektora, aby získali pomoc pre ľudí, ktorí to aj v dôsledku šírenia koronavírusu potrebovali. Prostredníctvom charitatívnych ponúk venovala spoločnosť v roku 2020 na dobročinné účely takmer 50 tisíc €. Za zodpovedné podnikanie sa stal Zľavomat jedným z troch finalistov súťaže Via Bona Slovakia 2020 v kategórii Malá/stredná firma.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1645166  Dátum zverejnenia: 23.10.2014