HR riaditeľ/riaditeľka

SLÁVIK & STELL s. r. o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
3000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti výroby/personálneho lízingu, hľadáme kompetentného kandidáta s orientáciou na procesy, odmeňovanie a operatívu na pracovnú pozíciu

Prevádzkový HR riaditeľ/riaditeľka

Cieľom pozície je operatívne a čiastočne aj strategické riadenie pobočiek /výrobných jednotiek v spolupráci s vedúcimi pobočiek.

Zodpovednosti:

- celková zodpovednosť za jednotlivé pobočky a ich zamestnancov v oblasti personálnej administratívy a odmeňovania
- nastavenie procesov, príprava a nastavenie odmeňovacej štruktúry
- zodpovednosť za plnenie finančných, obchodných a operatívnych ukazovateľov u jednotlivých zákazníkov a koordinovanie ich zlepšenia
- spolupráca s internými oddeleniami na koordinácii činností
- pravidelný kontakt so zákazníkmi a ich neustále zlepšovanie
- zvyšovanie konkurencieschopnosti

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.12.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby/personálneho lízingu s viac než 500 zamestnancami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Prax na obdobnej pozícii min. 5 rokov
- Procesne orientovaný človek zameraný na detail
- Vynikajúce komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- Zmysel pre obchod a výborné organizačné zručnosti
- AJ – komunikatívna úroveň
- Znalosť zákonníka práce

Poradenská spoločnosť pre oblasť ľudského kapitálu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Cukrová 14
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Oľga Judová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2810728   Dátum zverejnenia: 14.11.2016