Obsluha NC lisu (ohýbanie plechov)

SL SLOVAKIA, a.s.

Ľupčianska 57, 976 13 Slovenská Ľupča, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ohýbanie dielov na NC Lise TrumaBend V320, podľa výrobnej dokumentácie.

Stabilné prostredie, závodné stravovanie, 13-ty plat, systém odmeňovania zamestnancov.

Čítanie strojárskych výkresov, prax s prácou s ohraňovacími lismi.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť

Naša spoločnosť je významným výrobcom špeciálnych odťahových systémov, hydraulických žeriavov, drapákov a ďalších manipulačných zariadení vytvorených vlastným tímom konštruktérov. Značka ESSEL, ktorá je našou súčasťou, nedávno oslávila svoje 100. výročie, na čo sme aj patrične hrdí. Vieme, že kvalita je založená na tradícii a sme hrdí na naše slovenské výrobky.

Budúcnosť našej značky ESSEL vidíme medzi poprednými európskymi výrobcami špeciálnych odťahových systémov a hydrulických rúk. Zároveň chceme byť spoľahlivým a zodpovedným partnerom pre našich zákazníkov, zamestnancov, dodávateľov a investorov. Je našou prioritou udržať naše produkty konkurencieschopné, čomu prispôsobujeme aj neustály vývoj a výskum v kombinácii s modernými informačnými technológiami. A v neposlednom rade, aj kvalitu novoprijatých zamestnancov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2977060  Dátum zverejnenia: 16.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou