Zámočník - zvárač

SL SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Môťovská cesta 276 / Zvolen, okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zámočnícke a zváračské práce podľa technologického postupu a dokumentácie + príjmeme aj pomocných pracovníkov na zabrusovanie zvarov a čistenie zvarencov od prskancov.

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky, je potrebné zaslať životopis a oprávnenie na zváranie na adresu [email protected]. Vyhovujúci uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

2

-úradná skúška zvárania el. oblúkom, taviacim sa drôtom, v ochrannej atmosfére aktívneho plynu (CO2)
--zváračský preukaz s platným certifikátom
-znalosť čítania výkresovej dokumentácie
-zodpovednosť, flexibilita

Naša spoločnosť je významným výrobcom špeciálnych odťahových systémov, hydraulických žeriavov, drapákov a ďalších manipulačných zariadení vytvorených vlastným tímom konštruktérov. Značka ESSEL, ktorá je našou súčasťou, nedávno oslávila svoje 100. výročie, na čo sme aj patrične hrdí. Vieme, že kvalita je založená na tradícii a sme hrdí na naše slovenské výrobky.

Budúcnosť našej značky ESSEL vidíme medzi poprednými európskymi výrobcami špeciálnych odťahových systémov a hydrulických rúk. Zároveň chceme byť spoľahlivým a zodpovedným partnerom pre našich zákazníkov, zamestnancov, dodávateľov a investorov. Je našou prioritou udržať naše produkty konkurencieschopné, čomu prispôsobujeme aj neustály vývoj a výskum v kombinácii s modernými informačnými technológiami. A v neposlednom rade, aj kvalitu novoprijatých zamestnancov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1749076  Dátum zverejnenia: 30.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou