Junior účtovník

SkyToll, a. s.

Lamačská cesta, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
1 300 EUR/mesiacMzda je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1.300 € brutto pri plnom úväzku. Variabilná zložka vo výške 8% zo mzdy vyplácaná štvrťročne na základe plnenia KSI

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec na pozícii zodpovedá za:
- spracovanie a zaúčtovanie bankových výpisov
- zaúčtovanie odberateľských faktúr
- pripravuje kontrolné výkazy DPH
- pripravuje súhrnný výkaz
- kontroluje Saldokonto
- je súčinný pri inventarizácii
- reporty z účtovníctva

Finančné výhody:
- atraktívna základná mzda
- variabilná zložka pri splnení KSI
- vernostné odmeny za odpracované roky
- mimoriadne prémie
- zamestnanecké výhody v UCB
- zamestnanecké výhody v Samsung
Flexibilita a voľno:
- pružný/flexibilný pracovný čas
- 4 dní pracovné voľno
- možnosť občas pracovať z domu (home office)
Stabilita a rast:
- stabilný finančný rast a obrat spoločnosti
- nízka fluktuácia zamestnancov
- podpora aj v mimoriadnych životných situáciách
Vzdelávanie a rozvoj:
- bezplatné jazykové kurzy
- interné vzdelávanie
- odborné školenia
Firemná kultúra:
- rôznorodé teambuildingy
- neformálny dress code na pracovisku
- darčeky pre deti zamestnancov 2x ročne
- veľkolepé Vianočné večierky
- priateľská atmosféra na pracovisku
Zdravie a wellbeing:
- multisport karta
- úschovňa bicyklov na pracovisku
- kvalitná káva
- zvýhodnené ceny skipassov

Na základe zaslaného životopisu dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú poracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 15 dní od prijatia Vášho životopisu, alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.
Uchádzač, ktorý sa zúčastní výberového konania bude informovaný o výsledku telefonicky alebo e-mailom.
Ak Vás nebudeme do 30 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti.

Spolu so životopisom pošlite súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade, že nám nebude daný súhlas so spracovaním osobných údajov, nemôžeme Vašu žiadosť spracovať.
V zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov po ukončení výberového konania bude Váš životopis skartovaný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie ekonomického zamerania
- zmysle pre čísla a pre detail

Dňa 13. januára 2009 podpísala spoločnosť SkyToll, a.s. zmluvu s Národnou diaľničnou spoločnosťou na dodávku a prevádzku Komplexnej služby elektronického výberu mýta v Slovenskej republike.
Slovenský projekt elektronického výberu mýta je vo svete unikátny tým, že pokrýva okrem diaľnic a rýchlostných ciest aj veľký rozsah ciest prvej triedy najvyspelejšou technológiou satelitného mýta. Riešenie je založené na GPS - GSM technológii, je maximálne flexibilné na zabezpečenie budúceho nárastu objemu nákladnej dopravy, ako i rozširovania cestnej siete SR. Na realizácii projektu sa zúčastňujú nielen renomované medzinárodné firmy, ale aj slovenskí odborníci a lokálne spoločnosti v oblasti informačných technológií a inteligentných dopravných systémov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2067744  Dátum zverejnenia: 14.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac