Kuriér / Vodič dodávky (Ref. č.: KVD170419)

SKYNET WORLDWIDE EXPRESS, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
450 eur + zaujimavé náhrady za služobné cesty v zahraničí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Doručovanie zásielok na území Bratislavy, SR a zahraničia:
- preprava a doručovanie expresných zásielok,
- vedenie evidencie k zásielkam,
- komunikácia so zákazníkmi,
- triedenie, nakladanie a vykladanie zásielok v sklade,
- starostlivosť o zverené vozidlo,

- stabilná spoločnosť v oblasti dopravy a logistiky
- možnosť zvýšiť príjem zahraničnými cestami

Vyberáme viacerých kuriérov - vodičov dodávky. V žiadosti, prosím, uveďte, akú máte prax vo vedení motorového vozidla, možný termín nástupu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba nami vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2017 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vodičská prax, znalosť ulíc a optimálnych dopravných trás v Bratislave.
Bezúhonnosť, čistý výpis z registra trestov.
Príjemné vystupovanie, zodpovednosť.
Výborná fyzická aj psychická kondícia, odolnosť, flexibilita.
Bez závislosti na návykových látkach.

SKYNET WORLDWIDE EXPRESS - www.skynet.sk
- medzinárodná expresná kuriérska sieť,
- viac ako 6.000 zamestnancov po celom svete,
- založená v roku 1972, v SR od r. 2004,
- poskytuje kuriérske služby vo viac ako 1000 kanceláriách,
- doručuje zásielky do viac ako 200 krajín všetkých kontinentov,
- ročne prepraví milióny zásielok,
- okrem expresného doručovania zásielok po EU a svete, doručuje taktiež zásielky v rámci Slovenska a Bratislavy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Stará Vajnorská 15
83104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tibor Prítrský
E-mail: poslať životopis
ID: 2771680   Dátum zverejnenia: 19.4.2017