Kuriér / Vodič dodávky (Ref. č.: KVD161018)

SKYNET WORLDWIDE EXPRESS, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
850 eur + náhrady za služobné cesty v zahraničí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Doručovanie zásielok na území Bratislavy a okolia, po dohode aj zahraničie:
- preprava a doručovanie expresných zásielok,
- vedenie evidencie k zásielkam,
- komunikácia so zákazníkmi,
- triedenie, nakladanie a vykladanie zásielok v sklade,
- starostlivosť o zverené vozidlo,

- stabilná spoločnosť v oblasti dopravy a logistiky
- možnosť zvýšiť príjem zahraničnými cestami

Vyberáme viacerých kuriérov - vodičov dodávky. V žiadosti, prosím, uveďte, akú máte prax vo vedení motorového vozidla, možný termín nástupu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba nami vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičská prax, znalosť ulíc a optimálnych dopravných trás v Bratislave.
Bezúhonnosť, čistý výpis z registra trestov.
Príjemné vystupovanie, zodpovednosť.
Výborná fyzická aj psychická kondícia, odolnosť, flexibilita.
Bez závislosti na návykových látkach.

SKYNET WORLDWIDE EXPRESS - www.skynet.sk
- medzinárodná expresná kuriérska sieť,
- viac ako 6.000 zamestnancov po celom svete,
- založená v roku 1972, v SR od r. 2004,
- poskytuje kuriérske služby vo viac ako 1000 kanceláriách,
- doručuje zásielky do viac ako 200 krajín všetkých kontinentov,
- ročne prepraví milióny zásielok,
- okrem expresného doručovania zásielok po EU a svete, doručuje taktiež zásielky v rámci Slovenska a Bratislavy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Stará Vajnorská 15
83104 Bratislava
ID: 2771680   Dátum zverejnenia: 18.10.2016