Country sales manager - automation

SKY SELECT INT.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
plat bude předmětem jednání s vybraným kandidátem

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa vývojom , výrobou a predajom špičkových komponentov automatizačnej techniky a riadiacich systémov , hľadá kandidáta na pozíciu

Obchodný manažér pre Slovensko

Vašou úlohou bude rozvíjať obchodné aktivity s existujúcimi klientmi spoločnosti na slovenskom trhu, riešiť ich technické požiadavky a poskytovať odborné poradenstvo týkajúce sa aplikácie produktov pre konkrétne projekty. Neoddeliteľnou súčasťou vašej práce bude akvizičná činnosť cielená na výrobné podniky, či na inžinierske spoločnosti dodávajúce systémové riešenia v oblasti automatizácie.

Pracovná činnosť:
Predaj produktov a poskytovanie technickej podpory u zákazníkov, spracovanie ponúk, zastupovanie spoločnosti pri výberových konaniach, vyjednávanie so zákazníkmi, komunikácia s kolegami a partnermi v zahraničí, budovanie a udržiavanie nadštandardných vzťahov so zákazníkmi.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ponúkané podmienky:
Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti, ktorá je technickou špičkou vo svojom obore
Pracovný pomer na plný úväzok
Práca formou Home office
Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
Potrebné vybavenie - auto, mobil, notebook
Úvodné produktové školenia a ďalšie starostlivosti o profesijný rozvoj

Informace o náboru

Vážená paní/vážený pane,

děkujeme Vám za zaslání Vašeho profesního životopisu. V případě, že bude odpovídat požadavkům kladeným na obsazovanou pozici, pozveme Vás do 15 pracovních dní k osobnímu pohovoru. Pokud se Váš profil neshoduje s požadovanými zkušenostmi a dovednostmi, kontaktovat Vás již nebudeme. Kdybychom v budoucnu obsazovali pro Vás vhodnější pozici, rádi Vám nabídneme účast ve výběrovém řízení.

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech společnosti SKY SELECT Int. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu u klientů spol. SKY SELECT Int., současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

Děkujeme za pochopení.

Sky Select INT., s.r.o.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Vývoj, výroba a prodej komponent průmyslové automatizace

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

automatizace

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované znalosti a schopnosti:
VŠ vzdělání obor automatizace
Znalost oboru automatizace – řídicí systémy na bázi PC, servopohony, I/O periferie, průmyslový software
Aktivní znalost angličtiny.
Samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, organizační schopnosti, obchodní duch, orientace na výsledek.
Řidičský průkaz, připravenost cestovat
Bydliště Bratislava a okolí či západní Slovensko, v této části Slovenska se nachází 90% klientů společnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SKY SELECT INT., s.r.o. je personálně - poradenská společnost s dlouholetou zkušeností v obsazování zejména specializovaných technických a manažerských pozic v oblasti průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1694758  Dátum zverejnenia: 11.6.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat bude předmětem jednání s vybraným kandidátem