Obchodní zástupce

SKY SELECT INT.

Místo práce
Bratislavský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás obchod? Láká Vás perspektivní zaměstnání v neustále se rozvíjející české společnosti? Máte zkušenosti ze segmentu kancelářských potřeb (není podmínkou) a zároveň silné obchodní a vyjednávací schopnosti? Pokud ano, tak hledáme právě Vás!
Hledáme dalšího kolegu/kolegyni na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro bratislavský region.

Vaší pracovní náplní bude:

• Rozvoj obchodních aktivit ve svěřeném regionu
• Péče o stávající zákazníky - maloobchody a reklamní agentury
• Vyhledávání nových obchodní příležitostí
• Vyjednávání obchodních podmínek
• Příprava a prezentace cenových a obchodních nabídek
• Zodpovědnost za plnění stanovených obchodních cílů daného regionu
• Analýza trhu

Nástup dohodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Zázemí stabilní české společnosti
• Možnost kariérního růstu
• Práci na hlavní pracovní poměr
• Služební automobil
• Notebook, mobilní telefon

Informace o náboru

Jestliže Vás naše pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný profesní životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem a fotografií na níže uvedenou emailovou adresu.

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech společnosti SKY SELECT Int. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu u klientů spol. SKY SELECT Int., současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Prodejce kancelářských potřeb, reklamních předmětů, diářů, kalendářů, reklamních a webových řešení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• Úspěšná praxe na obdobné obchodní pozici (min. 3 roky)
• PODMÍNKOU zkušenost se sortimentem kancelářských potřeb, hraček, reklamních předmětů...
• Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
• Reprezentativní vystupování
• Samostatnost, kreativita a vysoké pracovní nasazení
• Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SKY SELECT INT., s.r.o. je personálně - poradenská společnost s dlouholetou zkušeností v obsazování zejména specializovaných technických a manažerských pozic v oblasti průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1623860  Dátum zverejnenia: 9.7.2014